کد خبر : ۳۸,۸۳۵
۲۸ دی ۱۴۰۰ ۲۲:۳۳
سازوکار میدان‌داری جوانان در گام دوم انقلاب فراهم شود
خارگ نیوز: استاندار بوشهر گفت: جوانان میدان‌دار بیانیه گام دوم انقلاب هستند و باید ساز و کار اجرا شدن این مهم تدوین و عملیاتی شود.
به گزارش خارگ نیوز، احمد محمدی‌زاده استاندار بوشهر در نشست با اعضای جمعیت گام دوم انقلاب اسلامی با بیان اینکه جوان و جوانگرایی محور بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است گفت: بیانیه گام دوم انقلاب تاکید جدی بر جوان‌گرایی دارد و باید ساز و کار پرچمداری جوانان در این عرصه فراهم شود.
 
او گفت: در پست‌های مدیریتی به جوانان توجه ویژه شده است.
 
به گفته استاندار بوشهر، امسال ۷۰۰ نفر و سال آینده نیز هزار و ۵۰۰ فرهنگی استان بوشهر بازنشسته می‌شوند که این مهم فرصتی برای جذب جوانان در این عرصه را فراهم می‌کند.
 
محمدی‌زاده همچنین مدیریت جهادی در حوزه‌های مختلف را از جمله سیاست‌های بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی عنوان کرد.
 
او گفت: بیانیه گام دوم انقلاب ریل‌گذاری مسیر پیشرفت آینده انقلاب اسلامی است و مسئولیت قانونی و شرعی داریم که حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی در قالب بیانیه دوم انقلاب را اجرا کنیم.
 
استاندار بوشهر گفت: هرگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی سیاست یا تدبیری اعلام می‌کنند با اجرایی شدن آن انقلاب اسلامی مستحکم‌تر می‌شود.
 
محمدی‌زاده گفت: درحالی که تمام دنیا بسیج شده بود تا انقلاب را زمین‌گیر کنند، ولی رهبر معظم انقلاب ضمن حفظ و تثبیت نظام اسلامی، زمینه توسعه و گسترش انقلاب را در کشور‌های منطقه مقاومت فراهم کردند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید