کد خبر : ۳۸,۸۲۷
۲۸ دی ۱۴۰۰ ۲۲:۲۲
در حالی که مردم مشکلات فراوانی دارند، اولویت برخی افراد انتصابات است
خارگ نیوز: نماینده مردم دشتستان در مجلس گفت: امروز مردم ما مشکلات فراوانی از جمله مسائل معیشتی دارند، ولی اولویت برخی افراد همچنان انتصابات است.
به گزارش خارگ نیوز،  ابراهیم رضایی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در نشست وحدت نیرو‌های انقلاب شهرستان دشتستان که در حسینیه الزهرا برازجان برگزار شد، گفت: امروز مردم ما مشکلات بسیاری از جمله بیکاری، بی آبی و مسائل معیشتی و ... دارند، ولی اولویت برخی افراد همچنان انتصابات است.
 
او گفت: برخی ایراد می‌گیرند که چرا مسائل را به صورت خصوصی دنبال نمی‌کنید و آن را رسانه‌ای می‌کنید. بار‌ها و بار‌ها در خفا به مسئولان تذکر داده‌ایم و درخواست کرده‌ایم که به مشکلات مردم رسیدگی کنند، ولی هیچ عملی نمی‌بینیم و به همین دلیل ناچاریم که علنی بگوییم و مسائل را با مردم در میان بگذاریم.
 
این نماینده مجلس همچنین گفت: نگران وضعیت آب شهرستان دشتستان در تابستان آینده هستیم و  مسئولان باید از همین امروز برای حل این چالش تلاش کنند و ما هم در کنار آن‌ها خواهیم بود.
 
رضایی که معتقد است از ظرفیت عظیم انسانی دشتستان استفاده نمی‌شود، گفت: باید وحدت را در شهرستان توسعه دهیم و دست‌هایی که دنبال تفرقه هستند را قطع کنیم.
 
او گفت: به فضل خدا تا آخر در کنار نیرو‌های انقلابی شهرستان و استان هستیم و در دفاع از نیرو‌های انقلاب کوتاه نخواهیم آمد.
 
امام جمعه برازجان هم از مواضع محکم و انقلابی نماینده دشتستان در مجلس تشکر کرد و گفت: آقای رضایی در همه صحنه‌ها خوب درخشیده و مواضع انقلابی، محکم و استوار او در راستای منویات رهبر معظم نقلاب بوده است و هیچ موضع شخصی و جناحی ندارد.
 
حجت الاسلام حسن مصلح  گفت: بر روی فرد خاصی تاکید نداریم، ولی از کسی که منفعت شهرستان را فراهم کند، حمایت می‌شود.
 
او گفت: وحدت در شهرستان باید حفظ شود و نباید آسیب ببیند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید