کد خبر : ۳۸,۸۰۵
۲۴ دی ۱۴۰۰ ۱۹:۰۲
دشمن فعال‌تر از گذشته در حال توطئه علیه کشور است
خارگ نیوز: امام جمعه موقت اهرم گفت: دشمن فعال‌تر از گذشته در حال توطئه علیه کشور و نظام اسلامی است ولی مردم هوشیار هستند.
به گزارش خارگ نیوز، حجت الاسلام اصغر صفری در خطبه‌های این هفته نماز جمعه اهرم با اشاره به سالروز وفات حضرت ام ‏البنین (ع) و روز تکریم مادران و همسران شهدا اظهار داشت: روز بزرگداشت شهدا و سالروز صدور فرمان حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تأسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی را نیز در پیش داریم، مادران و همسران شهدا به حضرت ام البنین اقتدا کردند، باید این عزیزان را تکریم و احترام کنیم، خدای نکرده کاری نکنیم که خلاف میل شهدا باشد.
 
وی اضافه کرد: خانواده‌های معظم شهدا با الگوگیری از حضرت ام النین (س) فرزندانی را تربیت کردند که برای حفظ اسلام و نظام جانشان را تقدیم کردند و هستند خانواده‌های که با تقدیم فرزند در راه اسلام و نظام هیچ توقعی از نظام ندارند که باید ضمن قدردانی از این خانواده‌های معظم شهدا به آنها احترام بگذاریم.
 
امام جمعه موقت اهرم با اشاره به سالروز فرار شاه در ۲۶ دی ماه بیان کرد: پیروزی انقلاب اسلامی منوط به فرار شاه از کشور شد هرچند این فرار گام مهمی برای انقلابیون بود اما این پیروزی در تحولات مهمی ریشه داشت که در دل مردم انقلابی ایران ایجاد شده بود
 
وی افزود: دولت مردان آمریکا از اوایل انقلاب دچار اشتباهات محاسباتی در خصوص نظام اسلامی شدند که تاکنون هم ادامه دارد.
 
صفری خاطرنشان کرد: با گذشت سال‌ها از پیروزی انقلاب اسلامی دشمن هنوز ملت ایران را نشناخته است هنوز هم دنبال تکرار اشتباهات خود است گرچه دشمن فعال‌تر از گذشته در حال توطئه علیه کشور و نظام اسلامی است اما هوشیاری ملت با حضور در تشیع سردار دل‌ها تمام محاسبات آنها را به هم ریخت.
 
امام جمعه موقت اهرم ادامه داد: امروز مهمترین ابزار دشمن جنگ رسانه‌ای است که در ماه‌ها و روزهای اخیر به اوج خود رسیده و بسیار هم سرمایه گذاری کرده است.
 
صفری بیان کرد: نقش اول کشور دولت مردان هستند که دستگاه محاسبات خود را با پیام‌های انقلاب اسلامی و امامین انقلاب و مطالبات بحق مردم هم گام و تنظیم و اجرایی کنند، از اشرافی گری و ویژه خواهی و دل دادن به دشمن به شدت اجتناب کنند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید