کد خبر : ۳۸,۷۵۴
۲۲ دی ۱۴۰۰ ۲۰:۲۲
کالاهای اساسی به وفور در استان بوشهر موجود است
خارگ نیوز: رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: با توجه به تمهیدات اندیشیده شده در زمان حاضر کالاهای اساسی به وفور در انبارهای این استان موجود است.
به گزارش خارگ نیوز، نوذر منفرد روز چهارشنبه به رسانه ها اعلام کرد: هم اکنون هیچ کمبودی در زمینه برنج، شکر، روغن، مرغ منجمد و سایر کالاهای پرمصرف در استان بوشهر وجود ندارد و این اقلام روزانه به بازار عرضه می‌شوند.
 
وی اضافه کرد: در طرح اصلاح و کارآمدسازی نظام پرداخت یارانه‌ای، دولت مردمی اقدام به تامین و ذخیره کالاهای اساسی و پر مصرف کرده است.
 
به گفته منفرد همچنین دولت با پرداخت تسهیلات سرمایه در گردش به تولید کنندگان بخش کشاورزی، این امکان را برای آنها فراهم کرده تا بتواند به آسانی به تولید خود ادامه دهند. 
 
منفرد افزود: برنامه ریزی در خرید مازاد محصولات کشاورزی و دامی تولیدی در زمان اجرای این طرح از سوی تشکل‌ها، اتحادیه‌ها و تعاونی‌ها به دلیل افزایش عرضه، از هدف‌های حمایتی دولت از تولید کننده به شمار می‌رود.
 
وی اظهار کرد: درراستای حمایت از حقوق تولیدکنندگان و مصرف کنندگان اکیپ بازرسی نظارتی به طور مستمر در بازار حضور و در صورت مشاهده هر گونه گران فروشی، کم فروشی و یا تخلف در ساعت‌های کار نانوایی‌ها و یا کیفیت نان تولیدی با متخلفان برخورد می‌شود.
 
منفرد گفت: با توجه به جلسه‌های هماهنگی با اتحادیه‌های مرغداران و دامداران، مدیران کشتارگاه های مرغ استان، از اعلام آمادگی کامل این افراد برای همراهی با سیاست های حمایتی دولت قدردانی می‌شود.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید