کد خبر : ۳۸,۷۱۹
۲۰ دی ۱۴۰۰ ۲۲:۳۷
دهیاران تنگستان از ظرفیت فکری و اجتماعی مردم استفاده کنند
خارگ نیوز: فرماندار تنگستان باتاکید بر اینکه نشست‌های هم اندیشی محور امور است، گفت: هر دهیار و شورایی که توانست از ظرفیت فکری و اجتماعی مردم بیشتر استفاده کند می‌تواند کارهای بهتری انجام دهد.
به گزارش خارگ نیوز،احمد لطفی صبح دوشنبه در جلسه معارفه دهیاران روستاهای بخش دلوار که امام جمعه موقت، بخشدار و شورای بخش دلوار نیز حضور داشتند با اشاره به اینکه هدف از تشکیل شورا در روستاها استفاده از افکار وهم اندیشی عمومی است اظهار داشت: شورا و دهیاران در روستاها بعد از ورود به میدان کار و خدمت وظیفه دارند از افکار عمومی، پیشنهادات مردم و نقدهایی که نسبت به موضوعات کاری و دستگاه‌های اجرایی دارند استفاده کنند.
 
فرماندار تنگستان با بیان اینکه نشست‌های هم اندیشی در دهیاری و شوراها پایه کار باشد یادآور شد: هر دهیار و شورایی که توانست از ظرفیت فکری و اجتماعی مردم بیشتر استفاده کند می‌توانند کارهای بهتری انجام دهند.
 
وی بیان کرد: شورا و دهیاران روستاها باید پیشتاز وحدت در روستاها خود باشند که این جز اصلی ترین رسالت کاری آنها است.
 
وی با اشاره به اینکه کارهای بسیار خوبی در حوزه‌های مختلف در روستاها انجام شده ادامه داد: کارهایی که نیاز است در روستاها انجام شود بر اساس مطالعات درست و اولویتی مورد نیاز مردم صورت گیرد.
 
لطفی خاطرنشان کرد: دهیاران و شوراهای اسلامی باید اولویت‌هایی که بیشتر در روستاها نیاز است مانند آب، برق، گاز، نیازهای اولیه خانواده‌ها، فرهنگ، آموزش و اقتصاد در دستور کار قرار دهند.
 
فرماندار تنگستان با اشاره به ظرفیت بسیار خوب بخش دلوار در حوزه‌های اقتصاد دریا، گردشگری افزود: دهیاران در بحث ایجاد اشتغال‌های فردی و خرد در روستاها بیشتر تلاش کنند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید