کد خبر : ۳۸,۷۰۸
۲۰ دی ۱۴۰۰ ۲۲:۱۲
بیش از ۱۰ هزار نفر در طرح جهش مسکن ثبت نام کردند
خارگ نیوز: فرماندار بوشهر گفت:۱۰هزارو ۲۹۲ نفر اقدام به ثبت نام در طرح جهش مسکن در شهر جدید عالی شهر و شهر چغادک از توابع شهرستان بوشهر کرده اند که باید در روند پالایش و اقدامات بانکی متقاضیان سرعت بخشی شود.
به گزارش خارگ نیوز، صالح رحیمی روز دوشنبه در نشست شورای تامین مسکن شهرستان بوشهر افزود: همه مسوولان باید نسبت به اجرای دقیق نهضت جهش تامین مسکن اقدام کنند.
 
وی اضافه کرد: سهم تسهیلات تعیین شده در قالب طرح‌های مختلف برای تامین مسکن باید جذب شود و نباید با سخت‌گیری و دست اندازی در روند کار باعث شویم مردم رغبتی به دریافت تسهیلات نداشته باشند.
 
فرمانداربوشهر اظهارداشت: طرح جهش مسکن که بیشتر دهک های یک تا چهار جامعه را در بر می‌گیرد مهمترین و محوری ترین اولویت دولت سیزدهم به شمار می‌رود.
 
وی با بیان اینکه دولت مصمم است در افق چهارساله و در قالب این قانون تولید چهار میلیون مسکن را در کشور عملی سازد افزود: براین اساس نقش اصلی دولت در راستای تولید مسکن از طریق تامین زمین و ایجاد تسهیلات برای مردم ایفا می‌شود
 
رحیمی بر ضرورت نظارت دقیق فنی و اجرایی احداث پروژه‌های طرح جهش تولید مسکن از نظر طراحی و کیفیت ساخت و استفاده از تکنولوژی روز صنعت مسکن توسط دستگاه‌های متولی تاکید کرد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید