کد خبر : ۳۸,۶۳۵
۱۷ دی ۱۴۰۰ ۰۰:۱۸
سرپرست اچ‌اس‌ئی، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شرکت ملی نفت منصوب شد
خارگ نیوز: مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در حکمی سرپرست مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شرکت ملی نفت ایران را منصوب کرد.
به گزارش خارگ نیوز، در متن حکم محسن خجسته‌مهر خطاب به عباس رزمی آمده است:
 
«نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجربیات ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به سمت «سرپرست مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران» منصوب می‌شوید.
 
با توجه اهمیت خاص این حوزه، موارد ذیل در حیطه‌ مسئولیت‌های جنابعالی مورد تاکید است:
 
۱. بررسی و شناسایی وضعیت موجود اچ‌اس‌ئی، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران همسو با شناخت نقاط ضعف و آسیب‌پذیر و ارائه برنامه‌ها و رویه‌های بهبود و بازنگری راهنماها و دستورالعمل‌های مربوطه حسب مورد.
 
۲. پایش و نظارت بر عملکرد اچ‌اس‌ئی، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران مدیریت‌ها و شرکت‌های فرعی به منظور اجرای دقیق قوانین، مقررات، استاندارها و دستورالعمل‌ها.
 
۳. مدیریت و پیگیری ممیزی سامانه‌های مدیریت اچ‌اس‌ئی، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران و حصول اطمینان از اجرای خط‌مشی اچ‌اس‌ئی، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران در تمامی سطوح.
 
۴. تعامل و ارتباط موثر با مدیران عامل و روسای اچ‌اس‌ئی شرکت‌های فرعی و سازمان‌ها و نهادهای ذی‌ربط.
 
۵. ساماندهی و ارتقای مستمر امکانات، زیرساخت‌ها، تجهیزات و فرآیندهای اچ‌اس‌ئی، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران منطبق بر آخرین دانش، فناوری‌ها و استانداردهای روز دنیا به منظور ایجاد محیطی امن و افزایش آمادگی و توان مقابله با حوادث و بحران‌های احتمالی.
 
۶. نظارت عالیه بر اثرات زیست محیطی حاصل از اجرای پروژه‌ها و طرح‌های توسعه‌ای در فازهای طراحی، ساخت، نصب و راه‌اندازی و بهره‌برداری به منظور حفاظت از محیط زیست.
 
۷. نظارت مستمر بر مدیریت ریسک‌های موجود در سطح شرکت ملی نفت ایران از جمله شناسایی، ارزیابی، حذف و یا کنترل آنها.
 
۸. تقویت مهارت‌ها و توانمندی‌های تخصصی، مدیریتی و اخلاق حرفه‌ای از طریق بهبود مستمر نظام آموزشی و گواهینامه‌های اچ‌اس‌ئی، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران در تمام مدیریت‌های شرکت و شرکت‌های تابعه.
 
۹. مدیریت حوادث و وضعیت‌های اضطراری و بحرانی، عارضه‌یابی و بررسی ریشه‌ای حوادث به منظور پیشگیری از بروز موارد مشابه و اصلاح فرآیندهای مربوطه.
 
۱۰. جذب و بکارگیری نیروهای مومن، شایسته و با استعداد و استفاده از مدیران انقلابی توانمند، متخصص و فسادستیز.
 
به منظور نیل به نتایج مورد انتظار فوق، کلیه مدیران، روسا و مدیران عامل شرکت‌های فرعی موظف به همکاری مناسب و مسئولانه خواهند بود.
 
امید است با اتکال به خداوند متعال و همکاری همکاران ارزشمند آن مدیریت، در انجام مأموریت‌های محوله موفق باشید.»

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید