کد خبر : ۳۸,۵۷۴
۱۳ دی ۱۴۰۰ ۱۶:۳۳
سرداری که الگوی مردم بود/ لباس شهادت بر تن اسوه ولایتمداری
خارگ نیوز: مردم جزیره مقاوم خارگ دو سال است که سوگوار شهید سلیمانی هستند مانند دیگر نقاط کشور و حتی دنیا؛ سرداری که اسوه ایستادگی، استکبار ستیزی، خدمت به مردم و به معنای واقعی سرباز اسلام و امام بود.

به گزارش خارگ نیوز، حضور شهدا در جزیره خارگ مردم را به یاد حرف شهید سلیمانی میندازد که من جا مانده‌ای از غافله هستم و امروز دو سالی می‌شود که شهید سلیمانی به یارانش پیوسته است شهیدی که گفته بود می‌خواهم قاتلم را ببینم چرا که او مرا به آرزویم می‌رساند و مگر می‌شود که این تفکر متعلق به فردی که عاشق نیست و عاشقانه نزیسته، نباشد.

امروز در مراسم دومین سالگرد شهید در مسجد ولی عصر (عج) جزیره خارگ تصاویر شهید سلیمانی همه جا به چشم می‌خورد گویی امروز مردم بار دیگر پیکر سردار دل‌ها را تشییع کردند.

 

شهید سلیمانی ویژگی بسیار داشت اما آنچه امروز شاید بیش از هر زمان نیاز است که به جوانانمان بگوییم یکی خدمت کردن سردار سلیمانی به مردم و دیگری پا در رکاب ولایت بودن است.

 

شهید سلیمانی از ابتدای دوران دفاع مقدس حضور داشت و هر کجا که نیاز بود جهاد در راه اسلام باشد، پیشگام می‌شد و بدون ترس در راه اسلام خدمت می‌کرد دیگر ویژگی این شهید این بود که هرگز گامی خارج از خط رهبری و ولایت فقیه زمان خود نگذاشت.

 

این نشان می‌دهد که شهید سلیمانی به مثابه یک اسوه تا چه میزان می‌تواند در جامعه ما تأثیرگذار باشد. مسئولان ما باید با الگوگیری از این شهید گرانقدر که عمر با برکت خود را در راه جهاد گذاشت، سیره ایشان را دنبال کنند. شهیدی که یک لحظه آرام و قرار نداشت و هرچه در توان داشت برای خدمت به اسلام و مسلمانان چه در جنگ تحمیلی و چه در دوران داعش و جبهه مقاومت گذاشت و در نهایت نیز به آرزوی دیرینه خود رسید.

 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید