کد خبر : ۳۸,۵۵۴
۱۳ دی ۱۴۰۰ ۱۷:۰۵
جان باختن یک نفر بر اثر برخورد صاعقه در شهرستان جم
خارگ نیوز: مسئول اورژانس ۱۱۵ و فوریت‌های پزشکی جم گفت: یک نفر از ساکنین روستای سرچشمه در شهرستان جم عصر یکشنبه بر اثر برخورد صاعقه جانش را از دست داد.
به گزارش خارگ نیوز، سیروس اسدی یکشنبه شب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: عصر امروز یک نفر از ساکنین روستای سرچشمه در شهرستان جم بر اثر اصابت صاعقه جانش را از دست داد.
 
مسئول اورژانس ۱۱۵ و فوریت‌های پزشکی جم افزود: ساعت ۱۷ و ۵۳ دقیقه روز یکشنبه در طی تماس با مرکز پیام اورژانس جم، گزارش مبنی بر برخورد صاعقه به یک آقای ۱۹ ساله از اتباع افغان در روستای صعب العبور سرچشمه شهرستان جم داده شد.
 
وی گفت: اورژانس جاده‌ای گندمزار بلافاصله به محل اعزام می‌شود ولی به دلیل ریزش کوه و مسدود بودن مسیر دسترسی به علت بارندگی، امکان حضور پرسنل اورژانس بر بالین فرد حادثه دیده نبود.
 
وی خاطر نشان کرد: به دلیل قطع شدن برق و خطوط تلفن روستا ارتباط با بهورز و شورا روستا امکان پذیر نبود که پس از برقراری مجدد خطوط تلفن، بهورز خانه بهداشت این روستا به محل حادثه اعزام شده که متأسفانه این تبعه افغان فاقد علائم حیاتی بوده و جان خود را از دست داده است.
 
مسئول اورژانس ۱۱۵ و فوریت‌های پزشکی جم بیان کرد: با توجه به تاریکی هوا و شرایط نامساعد جوی امکان اعزام بالگرد نیز به منطقه وجود نداشت.
 
روستای سرچشمه از توابع بخش ریز در شهرستان جم است که در فاصله ۶۰ کیلومتری از مرکز شهر جم قرار دارد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید