کد خبر : ۳۸,۵۱۳
۱۱ دی ۱۴۰۰ ۱۵:۰۰
جزیره خارگ شریان حیاتی مقاومت ایران اسلامی است
خارگ نیوز: امام جمعه خارگ گفت: جزیره خارگ به عنوان شریان حیاتی مقاومت ایران اسلامی بشمار می‌رود وخارگی‌ها در تمامی دوران ولایت مداری و ولایت پذیری خود را ثابت کرده‌اند.

به گزارش خارگ نیوز، حجت الاسلام موسی کمالی صبح شنبه در آغاز دومین هفته فرهنگی و روز خارگ اظهار داشت: جزیره خارگ به عنوان شریان حیاتی مقاومت ایران اسلامی بشمار می‌رود، خارگی و خارگی در تمامی دوران ولایت مداری و ولایت پذیری خود را ثابت کرده‌اند.

وی افزود: اهمیت این جزیره راهبردی و همچنان جغرافیای غنی خلیج فارس را همگان باید بدانند و اینکه کشورمان دارای منابع و ظرفیت‌های مهم در خلیج فارس است.

امام جمعه خارگ تصریح کرد: هفته فرهنگی و روز خارگ یادآور مقاومت مردمانی صبور است که با اتحاد و همدلی در ۸ سال دفاع مقدس شهدای فراوانی را در انقلاب اسلامی تقدیم کردند.

زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا از وظایف مسئولان

فرمانده سپاه ثارالله خارگ اظهار داشت: جزیره خارگ با شرایط خاص جغرافیایی که دارد از لحاظ راهبردی با ایران اسلامی دارای اهمیت بسیار بالایی است.

سرهنگ سیروس حیاتی افزود: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا یکی از وظایف مسئولان است، باید از ظرفیت‌های فرهنگی و اجتماعی در جهت ترویج روحیه ایثار و شهادت در جامعه اقدام کنیم.

وی تصریح کرد: شهیدان دریا با گذشتن از جان خود در هشت سال دفاع مقدس، نقش بسیار مهمی را در حفاظت از جزایر، بنادر، سواحل و مرزهای آبی کشور ایفا کردند.

جزیره خارگ شریان حیاتی مقاومت ایران اسلامی است

ولایت‌مداری عامل اصلی پیروزی بر دشمنان است

بخشدار ویژه خارگ اظهار داشت: امروز وظیفه مسئولان این است که همانند شهدا با بصیرت خود را فدای مردم کنند، مسئول در قابل مسئولیت خود باید پاسخگو باشد، ولایت‌مداری عامل اصلی پیروزی بر دشمنان است.

محمد رضا دشتی زاده افزود: اهمیت خلیج فارس موجب شده تا استکبار جهانی چشم طمع به منابع عظیم این منطقه داشته باشند ولی با حضور مقدر سپاه دریایی و نیروی دریایی ارتش همیشه قهرمان ایران اسلامی از کیان ایران اسلامی با اقتدار حفاظت شده است.

وی تصریح کرد: به علت جانفشانی شهدای والامقام و مجاهدت رزمندگان نیروی دریایی سپاه و نیروی دریایی ارتش هیچ قدرتی توان تقابل در دریا را با کشور ما ندارد.

به گزارش  خبرنگار خارگ نیوز، عطر افشانی و گل ریزان به مناسبت آغاز دومین هفته فرهنگی و روز خارگ با ویژه برنامه‌ی تجدید میثاق با شهدای دریا در محل اسکله مروارید جزیره خارگ آغاز شد

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید