کد خبر : ۳۸,۵۱۱
۱۱ دی ۱۴۰۰ ۱۴:۵۷
همایش و نمایشگاه قرآنی در شهر کنگان برگزار می‌شود
خارگ نیوز: فرماندار شهرستان کنگان گفت: در راستای اجرای طرح ملی دستاوردهای قرآنی انقلاب اسلامی، همایش و نمایشگاه قرآنی در شهر کنگان در ۲۰ بهمن ماه در محل دهکده گردشگری مرجان برگزار می‌شود.
به گزارش خارگ نیوز،احمد غریبی صبح شنبه در جلسه ستاد طرح ملی دستاوردهای قرآنی انقلاب اسلامی که با حضور غلامحسین زیبا معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، محمد فخرایی بخشدار سیراف و رؤسای دستگاه‌های اجرایی تشکیل شد بر ضرورت گسترش فعالیت‌های قرآنی در جامعه و اجرای طرح ملی دستاوردهای قرآنی انقلاب اسلامی در سطح شهرستان تاکید کرد و اظهار داشت: در راستای اجرای طرح ملی دستاوردهای قرآنی انقلاب اسلامی، همایش و نمایشگاه قرآنی در شهر کنگان در ۲۰ بهمن ماه در محل دهکده گردشگری مرجان برگزار می‌شود.
 
فرماندار شهرستان کنگان افزود: کارگروهی با محوریت شهرداری کنگان و عضویت دستگاه‌های فرهنگی تشکیل و نسبت به اجرای این برنامه اقدام کنند.
 
غریبی ادامه داد: همچنین از ظرفیت و توان برادران اهل سنت کنگان در اجرای برنامه استفاده شود.
 
وی بیان کرد: در راستای اجرای طرح جهادگران محله، شهرداری‌ها شهرستان و بخشداری‌ها با هماهنگی دهیاری‌ها نسبت به ارسال نقشه محلات به دبیر ستاد دستاوردهای قرآنی انقلاب اسلامی استان بوشهر اقدام کنند.
 
در سال ۱۴۰۰ سال به مناسبت انتخاب استان بوشهر پایتخت قرآنی، مقرر شد دستگاه‌های اجرایی شهرستان تا پایان سال نسبت به اجرای ۲ برنامه قرآنی اقدام و گزارش آن را به فرمانداری ارسال کنند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید