کد خبر : ۳۸,۴۸۲
۹ دی ۱۴۰۰ ۱۴:۲۳
پیشگیری از بحران احتمالی در حوضچه صیادی خارگ / آمادگی 2 اکیپ واکنش سریع صیادان خارگی/ از تمامی ظرفیت ها استفاده خواهد شد
خارگ نیوز: بخشدار ویژه خارگ گفت: با عنایت به اخطاریه های مکرر اداره کل هواشناسی استان بوشهر و به منظور پیشگیری از وقوع حوادثی چون غرق شدن قایق ها در حوضچه صیادی خارگ بهمراه مدیرعامل تعاونی صیادی خارگ اقدامات پیشگیرانه بعمل آمد.
به گزارش خارگ نیوز، محمدرضا دشتی زاده در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: با عنایت به اخطاریه های مکرر اداره کل هواشناسی استان بوشهر و به منظور پیشگیری از وقوع حوادثی چون غرق شدن قایق ها در حوضچه صیادی خارگ بهمراه مدیرعامل تعاونی صیادی خارگ اقدامات پیشگیرانه بعمل آمد.

 

وی افزود: دو اکیپ از صیادان جزیره خارگ با همکاری تعاونی صیادی خارگ در آماده باش جهت مقابله با هرگونه بحران احتمالی هستند، رویکرد مقابله با بحران در بخش ویژه خارگ استفاده از تمامی ظرفیت های موجود است ، بخش خصوصی و دولتی در زمان بحران به پای کار خواهند آمد. 

 

.

بخشدار ویژه خارگ تصریح کرد: در همین راستا برخی از صیادان جزیره نسبت به ایمن سازی قایق های خود اقدام لازم را بعمل آوردند و در همین راستا آماده باش کامل به بخش های پشتیبان در بخش ویژه خارگ داده شده که در صورت نیاز اقدام به خدمت رسانی نمایند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید