کد خبر : ۳۸,۴۶۵
۸ دی ۱۴۰۰ ۲۰:۴۸
پتروشیمی خارک صنعتی پیشران، ارزش‌آفرین و اشتغال‌زا ست
خارگ نیوز: بخشدار ویژه خارگ گفت: پتروشیمی خارک صنعتی پیشران، ارزش‌آفرین و اشتغال‌زا ست که به‌نوعی بخش‌های دیگر را یاری می‌کند

به گزارش خارگ نیوز، محمدرضا دشتی زاده بخشدار ویژه خارگ بهمراه نگهدار حسین پور معاون بخشداری ویژه خارگ در دیدار با انصاری مدیر مجتمع پتروشیمی خارگ بمناسبت روز صنعت پتروشیمی دیدار و گفتگو کردند.

محمدرضا دشتی زاده در این دیدار اظهار داشت: صنعت پتروشیمی در جزیره راهبردی خارگ به پیشرفت‌های ارزشمندی دست یافته است و مؤلفه‌های یک صنعت واقعی، پایدار و پویا از جمله لایسنس‌ها، فرمولاسیون، طراحی و بهینه‌سازی در این صنعت به دست متخصصان داخلی و با همت جهادی انجام می‌شود.

 

وی افزود: این مهم با گذار از فرهنگ خام‌فروش و توجهی دوباره به نوآوری‌ها و توانمندی‌های فناورانه سرمایه ارزشمند انسانی بوی ممکن شد، بخشی از نیازهای مهم پتروشیمی خارک امروز از سوی شرکت‌های دانش‌بنیان داخلی تأمین می‌شود.

 

بخشدار ویژه خارگ تصریح کرد: همچنین در برخی از شاخص‌های نیروی انسانی جزو برترین‌های جهان بر اساس گزارش شاخص‌های جهانی نوآوری هستیم که باید قدر چنین سرمایه‌ای را بدانیم، پتروشیمی خارک صنعتی پیشران، ارزش‌آفرین و اشتغال‌زا ست که به‌نوعی بخش‌های دیگر را یاری می‌کند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید