کد خبر : ۳۸,۳۴۹
۳ دی ۱۴۰۰ ۱۳:۵۹
عملیات ساخت ۵۸۰ واحد مسکونی توسط سپاه استان بوشهر آغاز شد
خارگ نیوز: فرمانده سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر از آغاز ساخت ۵۸۰ واحد مسکونی در شهر بوشهر خبر داد و گفت: این واحدهای مسکونی ویژه کارکنان سپاه و منازل سازمانی در مدت ۲ سال ساخته می‌شود.
به گزارش خارگ نیوز، سردار علی رزمجو ظهر امروز در بررسی استاندار بوشهر از طرح‌های سپاه پاسداران در بخش‌های ساخت واحدهای مسکونی و فرهنگی، رفاهی و گردشگری با بیان اینکه سپاه پاسداران علاوه بر اجرا مأموریت‌های محوله نقش مهمی در اجرا طرح‌‌های عمرانی، فرهنگی و محرومیت‌زدایی دارد اظهار داشت: سپاه استان بوشهر در اجرا طرح‌های محرومیت‌زدایی از جمله ساخت و تکمیل منازل مسکونی مددجویان کمیته امداد نقش مهم و فوق‌العاده‌ای دارد و در این زمینه تاکنون واحدهای مسکونی مختلفی تحویل مددجویان در نقاط مختلف استان شده است.
 
وی از آغاز ساخت واحدهای مسکونی ویژه کارکنان سپاه استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: 480 واحد مسکونی برای کارکنان سپاه استان بوشهر عملیات ساخت آن آغاز شده در اجرا این واحدها تسهیلات بانکی به متقاضیان پرداخت و بر اساس برنامه زمانبندی در مدت 2 سال تکمیل و تحویل پاسداران می‌شود.
 
فرمانده سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر افزود: علاوه بر این واحدها، عملیات ساخت 100 واحد مسکونی سازمانی نیز آغاز شده است.
 
رزمجو با بیان اینکه در این مجتمع‌های مسکونی تمام امکانات درمانی، رفاهی، خدماتی طراحی شده است تصریح کرد: این واحدهای مسکونی در مجموع در زمینی به مساحت 3.3 هکتار با معماری ایرانی اسلامی اجرا می‌شود.
 
وی از اجرا طرح گردشگری اقامتی در پارک لیان خبر داد و بیان کرد: این طرح برای ارائه خدمات به آحاد مختلف مردم در بخش‌های گوناگون در  زمینی به مساحت 3 هزار و 100 متر مربع در حال ساخت است.
 
اجرا پارک لیان بوشهر با نگاه سرمایه گذاری و گردشگری
 
رئیس‌ شورای شهر بوشهر نیز با اشاره به اجرا پارک لیان در ساحل بوشهر خاطر نشان کرد: از 25 هکتار مساحت این پارک تاکنون 19.4 هکتار آن با اجرا طرح‌های تفریحی و گردشگری در اختیار شهرداری بوشهر قرار گرفته است.
 
 
جعفر پورکبگانی از اجرا طرح‌های گردشگری در 8 هکتار دیگر پارک لیان خبر داد و افزود: مدیریت پارک لیان بوشهر مورد توجه قرار گرفته که  در کارگروه تخصصی با حضور مسئولان ذیربط تصمیم‌گیری می‌شود.
 
وی یکی از ظرفیت‌های بندر بوشهر را جذب توریسم و گردشگر دانست و خاطر نشان کرد: پارک لیان بوشهر با نگاه سرمایه گذاری و گردشگری اجرا شده است.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید