کد خبر : ۳۸,۳۲۰
۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۳۸
۱.۵ میلیون دوز واکسن کرونا در استان بوشهر تزریق شد
خارگ نیوز: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: تاکنون ۱.۵ میلیون دوز واکسن کرونا در استان بوشهر تزریق شده است.
به گزارش خارگ نیوز، محمد تقی ایرانی اظهار داشت: استان بوشهر دارای ظرفیت‌های بسیار خوبی در حوزه فرهنگی است که باید به آن توجه شود.
 
وی بوشهر را محور و الگوی مسائل فرهنگی دانست و اضافه کرد: بوشهر امسال به عنوان پایتخت قرآنی کشور معرفی شده و به عنوان یکی از مراکز قرآنی کشور محسوب می‌شود.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر به برخی از مطالبات مهم در حوزه فرهنگی اشاره کرد و ادامه داد: در حوزه فرهنگی نباید فقط به یک ساختار مشخص محدود شویم و هر جا که ارتباط با مردم برقرار شد آنجا باید کار فرهنگی و فرهنگ‎ سازی کرد.
 
وی با اشاره به آسیب‌های متعدد دوره کرونا به حوزه فرهنگ و هنر خاطرنشان کرد: دولت کمک‌هایی در این زمینه داشته است ولی کفاف خسارت‌های وارد شده به این حوزه را نمی‌دهد.
 
ایرانی از تزریق یک و نیم میلیون دوز واکسن کرونا در استان بوشهر اشاره کرد و افزود: این وضعیت سبب شده تا این ویروس کنترل و نگرانی‌ها کمتر شود.
 
مدیرکل سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر نیز در این مراسم به عملکرد خود در این مسئولیت اشاره کرد و افزود: اقدامات خوبی در حوزه فرهنگی و همچنین توسعه زیرساخت‌ها صورت گرفته است.
 
فاطمه کرمپور افزایش فضا و زیرساخت‌های فرهنگی و هنری را یکی از مسائل دانست و بیان کرد: در حوزه قرآنی و اقامه نماز گام‌های بلندی در استان بوشهر برداشته شده است.
 
در این مراسم عبدالرحیم افروغ به‌عنوان مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر معرفی و از خدمات فاطمه کرمپور قدردانی شد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید