کد خبر : ۳۸,۲۹۵
۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۵:۴۲
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر معارفه شد
خارگ نیوز: در مراسمی با حضور معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، عبدالرحیم افروغ به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر معارفه شد.
به گزارش خارگ نیوز، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر پیش از ظهر یکشنبه در این مراسم اظهار داشت: دوره مسئولیت کوتاه است و هر روزی که در مسئولیتی قرار می‌گیریم باید خودمان را برای روز رفتن و خداحافظی آماده کنیم و این مسئولیت را که امانت گرفته‌ایم تحویل دهیم.
 
عبدالرحیم افروغ ادامه داد: در همین حال حتی اگر یک روز هم برای فعالیت در مسئولیت خود زمان داشته باشم، با تمام قدرت تلاش می‌کنیم که بهترین عملکرد را در این مسئولیت داشته باشیم.
 
وی با اشاره به اینکه هیچ ثانیه‌ای را برای خدمت هدر نخواهیم داد اضافه کرد: این سرزمین یادگار زنان لرده است و این سرزمین یادگار بزرگ‌مردانی است که هیچگاه یادشان فراموش نخواهد شد.
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر تصریح کرد: همه تلاش خود را برای اعتلای فرهنگ استان بوشهر به کار خواهیم گرفت و در این مسیر از همه ظرفیت‌ها استفاده می‌کنیم.
 
در این مراسم عبدالرحیم افروغ به‌عنوان مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر معرفی و از خدمات فاطمه کرمپور قدردانی شد.
 
عبدالرحیم افروغ مسئولیت‌هایی همچون رئیس اتحادیه انجمن اسلامی دانش‌آموزان استان بوشهر، سازمان فضای مجازی سراج، شورای عالی جوانان استان بوشهر و بخشداری سعدآباد را در کارنامه دارد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید