کد خبر : ۳۷,۷۹۳
۱۳ آذر ۱۴۰۰ ۱۵:۱۴
همایش پلاتویی آسمانی در بوشهر برگزار شد
خارگ نیوز: همایش پلاتویی آسمانی به‌منظور بزرگداشت سالروز عروج شهدای عرصه رسانه و شهید والامقام داریوش شاهینی در صدا و سیمای بوشهر برگزار شد.
به گزارش خارگ نیوز، مدیرکل صدا و سیمای استان بوشهر صبح شنبه در این همایش با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای رسانه اظهار داشت: شهید شاهینی افتخاری برای استان بوشهر به ویژه اهالی رسانه استان است.
 
سید حسین ناظر حمایت از رسانه‌ها را ضروری دانست و بیان کرد: در شرایطی که در جنگ رسانه‌ای قرار داریم، حمایت ویژه از رسانه‌ها و خبرنگاران برای موفقیت در این جنگ بسیار مهم است.
 
وی مقابله با استکبار در مدیریت افکار و مقابله با امپریالیسم فرهنگی را یک ضرورت دانست و تصریح کرد: شهدای رسانه در این مسیر جان خود را نثار کردند و ما باید ادامه دهنده راه آنها باشیم.
 
برادر شهید شاهینی نیز در این مراسم اظهار داشت: عرصه رسانه و عرصه خبر میدان تکلیف‌مداری است و خبرنگاران به عنوان واقعیت‌نگار در جامعه ایفای نقش می‌کنند.
 
جهانگیر شاهینی با بیان اینکه شهید آوینی الگوی شهید شاهینی بود افزود: شهید داریوش شاهین هم خبرنگار بود و هم در دوره جوانی به مدیر عرصه خبر مورد اعتماد صدا و سیما قرار گرفت.
 
وی شهید شاهینی را فردی دلسوز، تکلیف مدار و واقع‌بین عنوان کرد و ادامه داد: امروز فعالان عرصه رسانه رد تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در این حوزه مسئولیت سنگینی را بر عهده دارند.
 
سید احسان قاضی‌زاده نماینده مردم شهرستان‌های فریمان و سرخس در مجلس شورای اسلامی، عضو کمیسیون فرهنگی و همرزم شهید شاهینی، ابراهیم رضایی نماینده مردم دشتستان و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس و روح‌الله ایزدخواه نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر و پردیس عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از دیگر سخنرانان این مراسم بودند.
 
همایش پلاتوی آسمانی به‌منظور بزرگداشت سالروز عروج شهدای عرصه رسانه و شهید والامقام داریوش شاهینی  در سالن همایش صداوسیمای مرکز بوشهر برگزار شد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید