کد خبر : ۳۷,۷۰۲
۱۱ آذر ۱۴۰۰ ۲۰:۰۴
مراسم گرامیداشت شهید راه سلامت در خارگ برگزار شد
خارگ نیوز: اولین سالگرد گرامیداشت یاد شهید راه سلامت عبدالحسین ندیم زاده در جزیره خارگ برگزار شد.
به گزارش خارگ نیوز، حجت الاسلام موسی کمالی بعد از ظهر پنجشنبه در اولین سالگرد گرامیداشت یاد شهید راه سلامت عبدالحسین ندیم زاده اظهار داشت: دنیا، دنیایی است که باید مواظب باشیم فریبش را نخوریم، این دنیا فانی است و هر کسی آمد حتماً رفتنی دارد.
 
وی افزود: دنیا را باید به عنوان یک مزرعه دید، در این دنیا باید چیزی بکاریم که در آخرت درو کنیم. در این دنیا انسان است که آزاد است و اختیار دارد که بکارد و در آخرت درو کند. خوبی یا عمل صالح یا بدی فاسد، نتیجه این دنیا شما را دنیای دیگر به شما خواهند داد.
 
امام جمعه خارگ تصریح کرد: یک سال از فراغ این دانشمند خارگی گذشت و تحمل این داغ واقعاً برای اهالی صبور این جزیره سخت است، فرزند این جزیره، فرزند خارگ، مرد جهانی بود.
 
وی افزود: این دانشمند همت بلندی داشت و با سختی به این مدارج رسید که شایسته تقدیر است. یک بار نشد که کسی دارویی را طلب کند و این دانشمند فرهیخته با هزینه خود ظرف مدت دو هفته در اختیار آنها قرار ندهد.
 
حجت الاسلام کمالی گفت: دکتر ندیم زاده با هوش بالایی که داشت قصد داشت سیستم پیشرفته پزشک خانواده را برای ملت ایران نهادینه کند و اقدامات بسیار مؤثری در این زمینه را به سرانجام رساند، این ویروس منحوس کرونا نگذاشت این قدم خیر به سر منزل مقصود برسد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید