کد خبر : ۳۷,۳۲۶
۶ آذر ۱۴۰۰ ۱۶:۰۰
۹ پروژه آسفالت در روستاهای گناوه بهره‌برداری شد
خارگ نیوز: ۹ پروژه آسفالت معابر، خیابان و ورودی‌های روستاهای شهرستان گناوه با مجموع اعتبار ۶۰ میلیاردریال روز شنبه در آیینی به بهره‌برداری رسید.
به گزارش خارگ نیوز، فرماندار گناوه در آیین افتتاح آسفالت خیابان ورودی روستای شول بخش مرکزی این شهرستان به عنوان پروژه‌های نمادین افزود: تکمیل پروژه آسفالت خیابان ورودی و دسترسی به جاده اصلی روستای شول از مهم‌ترین پروژه‌هایی است که  به موازات هم اجرایی شده است.
 
غلامرضا مهرجو  افزود: آسفالت خیابان ورودی روستای شول پروژه‌ای مهم است که در روز جاری به بهره‌برداری می رسد و امیدواریم ادامه این پروژه که به جاده دسترسی اصلی است، هرچه زودتر به اتمام برسد.
 
وی گفت: در ۲ سال اخیر، اقدام‌های ارزشمند و خوبی برای ارتقای سطح زندگی و رفاه ساکنان روستاهای این شهرستان صورت گرفته است.
 
مهرجو افزود: بهسازی و آسفالت خیابان و معابر به میزان ۱۰۰ هزارمترمربع ، اصلاح شبکه های آب به طول پنج کیلومتر، افتتاح ۱۰ خانه ورزش و هلال و اجرا و بهره‌برداری از  کانال دفع آب های سطحی در چهار روستا  بخشی از خدمات ارایه شده در روستاهای این شهرستان است.
 
وی اظهارداشت: در زمینه ارتقای شاخص‌های بهداشتی و تامین تجهیزات و امکانات درمانی در روستاهای بخش مرکزی و ریگ این شهرستان بویژه در دوران شیوع ویروس کرونا، گام های خوبی برداشته شد که موجب رضایتمندی عموم شده‌است.
 
فرماندار گناوه بیان کرد: اقدام های صورت گرفته با تلاش و تعامل دستگاه‌های اجرایی مربوطه، دهیاران و شوراها و مردم این روستاها حاصل شده است.
 
 
وی از وزارت نفت خواست تا به تعهدات خود در زمینه مسئولیت‌های اجتماعی، اشتغال و حوزه‌های عمرانی روستایی از جمله در روستای شول عمل کند.
 
بخشدارمرکزی گناوه گفت: ورودی روستای شول از نقاط حادثه خیز بخش مرکزی این شهرستان است که در آن حوادث ناگواری اتفاق افتاده است.
 
خدیجه دشتی افزود: این پروژه از ۱۶ سال پیش آغاز ولی رها شده بود که در کمتر از یک سال با هماهنگی‌های به عمل آمده اجرایی و به اتمام رسید.
 
رئیس بنیادمسکن انقلاب اسلامی گناوه گفت: همزمان با افتتاح پروژه آسفالت خیابان ورودی روستای شول، هشت پروژه دیگر با اعتبار ۴۰ میلیاردریال و به میزان ۴۰ هزارمترمربع به بهره‌برداری می‌رسد.
 
احسان علیپور افزود: پروژه روستای شول در قالب طرح بهسازی معابر روستایی توسط این بنیاد و با همکاری دهیاری به طول ۵۵۰ متر و عرض ۲۲ متر به صورت دوباند هشت متری با اعتبار ۲۰ میلیاردریال افتتاح می‌شود.
 
وی اظهارکرد: اعتبارات این پروژه به صورت مشارکتی و با همکاری از محل نفت، قیر رایگان و دهیاری‌ و منابع این بنیاد تامین شده است.
 
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای گناوه گفت: زیرسازی ورودی روستای شول از سمت جاده اصلی به طول ۳.۵ کیلومتر توسط این اداره انجام شده است.
 
سیدابوالحسن علوی افزود: برای آسفالت این مسیر ۱.۵ میلیاردتومان مصوب که  مبادله موافقت نامه و مناقصه آن انجام شده است.
 
بیش از ۲۰ درصد از جمعیت ۱۰۵ هزارنفری شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر در روستاها سکونت دارند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید