کد خبر : ۳۷,۱۵۶
۱ آذر ۱۴۰۰ ۱۸:۳۶
کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت : سامانه بارشی که در حال حاضر در جو منطقه مستقر است همچنان تا صبح روز سه‌شنبه (فردا) شرایط جوی را تحت تأثیر قرار می‌دهد.
شهناز حق‌پرست کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت : سامانه بارشی که در حال حاضر در جو منطقه مستقر است همچنان تا صبح روز سه‌شنبه (فردا) شرایط جوی را تحت تأثیر قرار می‌دهد و در بعضی از ساعات باعث وزش باد، بارندگی و رعد و برق در سطح استان می‌شود.
 
او گفت : شرایط ناپایدار و بارش امروز در نواحی غربی به خصوص در منطقه اورامانات از نمود بیشتری برخوردار است این وضعیت علاوه بر آبگرفتگی معابر عمومی ممکن است در پاره‌ای از نقاط با رواناب هم همراه باشد در ضمن بارش در ارتفاعات به شکل برف هم دیده خواهد شد.
 
کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه افزود: از روز سه‌شنبه تا پنجشنبه شرایط نسبتا پایداری را در سطح استان خواهیم داشت و طی این مدت به استثنای افزایش نسبی دمای روزانه، کاهش دمای در شب و مه صحبگاهی به ویژه در مناطق سردسیر پدیده خاص دیگری را برای سطح استان پیش‌بینی نمی‌کنیم.
 
او افزود: در روز جمعه مجددا یک موج ناپایدار از جو منطقه عبور می‌کند و در بعضی از ساعات باعث بارندگی برای پاره‌ای از نقاط از سطح استان می‌شود .

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید