کد خبر : ۳۶,۹۳۲
۲۷ آبان ۱۴۰۰ ۱۷:۲۷
بسیج بازوی قدرتمند جمهوری اسلامی است
خارگ نیوز: فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) گناوه گفت: بسیج یکی از سازمان‌های شبه نظامی و زیرمجموعه سپاه پاسداران، مهم‌ترین بازوی توانمند و قدرتمند نظام مقدس جمهوری اسلامی به شمار می‌آید.
به گزارش خارگ نیوز، سرهنگ شهسوار حاجی پور روز پنجشنبه درگفت گو با خبرنگاران در آستانه بزرگداشت هفته بسیج افزود: بسیج همواره با تبعیت محض از ولایت فقیه توانسته در برابر توطئه‌های دشمنان و معاندان داخلی و خارجی بخوبی ایفای نقش کند.
 
وی گفت: معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) بنا به شرایط و دیدگاه ژرف اندیش و آینده نگری که داشت، شجره طیبه بسیج را تاسیس کرد تا دشمنان نتوانند صدمه و آسیبی به کشور و ملت وارد کنند.
 
حاجی پور  اظهارداشت: اکنون نهال شجره طیبه بسیج به یک درخت تناور و تنومند تبدیل شده که سکاندار کشتی آن رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای با همراهی و حمایت مردمی است.
 
فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) گناوه گفت: ماموریت بسیج، جذب، آموزش و سازماندهی و بکارگیری نیروهای داوطلب مردمی در راستای تحقق اهداف عالیه نظام و انقلاب اسلامی است.
 
وی اظهارکرد:بسیج به منافع خود نگاه نمی‌کند بلکه به منافع دین مبین اسلام و مردم می‌نگرد  و در خدمت رسانی به ملت، مکان و زمان نمی‌شناسد.
 
فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) گناوه گفت: در بسیج روی همه عاشقان نظام و انقلاب و ایران اسلامی باز  و متعلق به همه مردم است.
 
وی با بیان اینکه  پیام و شعار هفته بسیج در سال ۱۴۰۰  " بسیچ پاره تن مردم است " افزود: بسیج در ادوار مختلف انقلاب همواره در کنار مردم بوده و  در برابر سختی‌ها و ناملایمات ایستاده  است.
 
حاجی پور گفت: اولین نهادی که در کنار مردم و در برهه‌های مختلف و حوادث نظیر سیل، زلزله و ویروس منحوس کرونا حضور می‌یابد و قرار می‌گیرد، بسیج و روحیه بسیجی است که در این شهرستان نیز مشاهده می‌شود.
 
فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) گناوه  با گرامیداشت فرارسیدن هفته بسیج، بیان کرد:  این فرماندهی در هفته بسیج امسال ۲۵۰ برنامه متنوع در سطح این شهرستان با رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی پیش بینی کرده  که عمده آنها در فضای مجازی است.
 
وی افزود: تجلیل از بسیجیان جهادی و نخبگان بسیج، سرکشی از طرح‌های اقتصاد مقاومتی، رزمایش کمک‌های مومنانه، عرضه محصولات بومی و ایرانی، برگزاری آیین شهید آبروی محله، گشت‌های محله محور، کلنگ زنی ساختمان ستاد ناحیه سپاه، تشدید طرح شهید قاسم سلیمانی ، یادواره شهدای دانش آموز و غبارروبی گلزار شهدا، اردوی جهادی، نشست بصیرتی نهضت روشنگری، جشنواره فرهنگی ورزشی و بومی محلی و محفل انسی با قرآن بخشی از این برنامه‌ها است.
 
وی بیان کرد: رزمایش اقتدار یکی دیگر از مهم‌ترین برنامه‌های شاخص هفته بسیج در شهرستان گناوه است که در سوم آذر با حضور تمامی بسیجیان و یگان رزم سپاه، فرماندهان و نیروهای گردان‌ها، پایگاه‌ها، واحدهای مقاومت دانش آموزی و اداری  برگزار می‌شود و در آن اقتدار بسیجیان به رخ دشمنان کشیده خواهد شد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید