کد خبر : ۳۶,۵۵۲
۲۲ آبان ۱۴۰۰ ۱۵:۰۸
رحیمی فرماندار بوشهر شد
خارگ نیوز: استاندار بوشهر صالح رحیمی را به عنوان فرماندار شهرستان بوشهر معرفی کرد.
به گزارش خارگ نیوز،احمد محمدی زاده استاندار بوشهر در مراسم تکریم و معرفی فرماندار بوشهر گفت: آنچه که در جسله امروز دیدم این بود که اخلاق سیاسی در استان ما نسبت به خیلی از جا‌های دیگر برتر است و این حاصل تلاش کسانی است که برای فرهنگ این دیار زحمت کشیدند.
 
او با قدردانی از فعالیت ۵ سال و ۸ ماهه عباس جمشیدی فرماندار پیشین بوشهر صالح رحیمی را به عنوان فرماندار این شهرستان معرفی کرد و افزود: رحیمی ۷ سال در دولت‌های نهم و دهم بخشدار مرکزی بوشهر بود و از نیروهای بسیجی است که در زمان دفاع مقدس با وجود سن کم در جبهه حضور یافت و اکنون هم به عنوان نیرویی مردمی و تحصیل‌کرده به مسائل اساسی استان و شهرستان مسلط است.
 
استاندار بوشهر با تاکید بر اینکه هر جا کار جمعی می‌کنیم موفق می‌شویم، ادامه داد: امیدواریم با هماهنگی میان فرماندار و نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس، شورای شهر و شهردار بوشهر، سازوکار مناسب برای حل مشکلات مرکز استان فراهم شود.
 
محمدی‌زاده با اشاره به شرایط دشوار اقتصادی جامعه گفت: ما با آگاهی از این شرایط، کار را پذیرفته‌ایم. ما عادت کرده‌ایم که در سختی‌ها کنار مردم، دولت و انقلاب باشیم.
 
او بیان کرد: استان  بوشهر از ظرفیت‌های بسیاری برخوردار است که اگر در کنار هم باشیم می‌توانیم مشکلات را پشت سر بگذاریم.
 
استاندار بوشهر گفت: همان طور که امروز پیشکسوتان جهاد و شهادت را تکریم می‌کنیم سال‌های آینده نیز کسانی که امروز در جنگ اقتصادی نقش ایفا و برای پیروزی در جنگ تلاش کرد‌ه‌اند، تکریم خواهند شد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید