کد خبر : ۳,۶۵۴
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷
ماهیگیری در حریم اسکله ها و سکوهای نفتی ممنوع می باشد
رئیس دادگستری جزیره خارگ گفت: در راستای حفاظت از حریم تاسیسات نفتی، ماهیگیری در نزدیکی و حریم های تعریف شده ی اسکله ها و سکوهای نفتی ممنوع می باشد و با متخلفین برخورد قانونی اعمال خواهد شد.

به گزارش خارگ نیوز؛ رضا حاجب فرد در گفتگو با خبرنگار خارگ نیوز اظهار داشت: جزیره خارگ بعنوان یکی از نقاط مهم، استراتژیک و راهبردی در صنعت انرژی جهان بشمار می رود و این جزیره دارای راهبرد بالای اقتصادی برای ایران اسلامی می باشد.

 


وی افزود: یکی از وظایف مهم نیروهای های نظامی، انتظامی و امنیتی در جزیره خارگ حفاظت از تاسیسات مهم صنعت عظیم انرژی کشور الخصوص در حوزه میادین مشترک نفت با کشور های حوزه خلیج فارس می باشد که با همت جهادی و تلاش شبانه روزی خادمین ملت امنیت جزیره وضعیت مناسبی دارد.


رئیس دادگستری جزیره خارگ تصریح کرد: در شرایط امروز و باتوجه به دشمنی استکبار با جمهوری اسلامی ایران باید هوشیاری کامل را داشته باشیم، همچنین با توجه به درخواست مکرر و بحق شرکت های حوزه انرژی مستقر در جزیره خارگ و در راستای حفاظت از حریم تاسیسات نفتی، ماهیگیری در نزدیکی و حریم های تعریف شده ی اسکله ها و سکوهای نفتی ممنوع می باشد و با متخلفین برخورد قانونی اعمال خواهد شد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید