کد خبر : ۳۶,۲۰۵
۱۸ آبان ۱۴۰۰ ۱۴:۴۷
خارگ نیوز: سرپرست تیم دوومیدانی نونهالان استان بوشهر گفت: دوندگان نونهال پسر و دختر این استان توانستند در مسابقات منطقه ۶ کشوری خوش بدرخشند و با کسب ۱۳ مدال رنگارنگ، قهرمان شوند.
به گزارش خارگ نیوز، اصغر کمالی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم دوومیدانی استان بوشهر در این مسابقات که در استان هرمزگان برگزارشد، با کسب  پنج طلا، پنج نقره و سه نشان برنز  به مقام قهرمانی دست یافت.
 
وی اظهارداشت: در رده  پسران علیرضا فرید در رشته ۱۱۰ متر مانع، امیرحسین شمسی زاده در پرتاب نیزه  و ۳۰۰۰ متر و پارسا شادنیا در پرش ارتفاع هر سه مدال طلا کسب کردند، محمود فتوت در ۴۰۰ متر بامانع، میعاد احمدی در پرش طول، محمدامین جمشیر در پرتاب دیسک و علیرضا قلاش در پرش ارتفاع موفق به کسب مدال نقره شدند و علی اصغر یوسفی در رشته پرش طول و محمدفلاش در ۴۰۰ متر به مدال برنز دست یافتند.
 
کمالی گفت: در رده دختران  فقط دوومیدانی کاران شهرستان گناوه از استان بوشهر حضور داشتند که حاصل تلاش آنها یک مدال طلا، یک مدال نقره و رتبه چهارمی بود.
 
وی افزود: فاطمه منصوری در رشته ۸۰۰ متر مقام اول، مهدیه محمودی مقام دوم و فاطمه داوودی در ۴۰۰ متر رتبه چهارم منطقه ۶ کشوری را کسب کردند. 
 
وی یادآورشد: استان بوشهر در رله المپیک تیمی موفق به کسب مقام سومی و مدال برنز شد.                                                                        
 
سرپرست تیم دوومیدانی نونهالان استان بوشهر گفت: تمامی ورزشکاران مدال آور برای حضور در المپیاد استعدادهای برتر سال ۱۴۰۰ انتخاب شدند و بزودی تمرینات خود را برای حضور در این دوره از سر می‌گیرند.                                                                                                   
 
وی اظهارداشت: مسابقات دوومیدانی رده سنی نونهالان کشور در بخش پسران و دختران به میزبانی استان هرمزگان به مدت ۲ روز برگزار شد.
 
کمالی، از تلاش و زحمات حسین عبدشاهزاده و امیر حاجی زاده مربیان گناوه‌ای تیم دوومیدانی نونهال استان بوشهر  تقدیر کرد.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید