کد خبر : ۳۵,۷۱۶
۲۲ مهر ۱۴۰۰ ۱۸:۲۲
وضع پرداخت فوق‌العاده‌های کارکنان قراردادی مدت‌موقت وزارت نفت با ابلاغ اداره‌کل تدوین و هماهنگی مقررات اداری و استخدامی و پیگیری معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت، ساماندهی شد.
مهدی علی‌مددی، سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزیر نفت تصریح کرد: در چارچوب برنامه ساماندهی وضع پرداخت فوق‌العاده‌های کارمندان قراردادی مدت‌موقت، در سال ۹۹ مصوبه شورای اداری و استخدامی صنعت نفت مبنی بر پرداخت بعضی از فوق‌العاده‌ها به نیرو‌های قراردادی مدت‌موقت تصویب شد که حسب شرایط همسان نوع برنامه کاری، شرح فعالیت، وظیفه محوله، محیط کار و خدمت، مواردی از آن‌ها در شماری از شرکت‌های اصلی اجرایی نشده بود.
 
وی گفت: با پیگیری‌های معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی، موضوع به صورت مکانیزه و سیستمی به مرحله اجرا رسید و اصلاحات اعمال شده از یکم شهریورماه سال ۱۳۹۹ قابل اجرا و پرداخت است.
 
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزیر نفت یادآور شد: هم‌اکنون رمز‌های افتتاح شده جدید در سامانه حقوق و دستمزد کارکنان بارگذاری شده و مطابق ابلاغیه اداره‌کل تدوین و هماهنگی مقررات اداری و استخدامی وزارت نفت، رمز‌های پیشین در سیستم غیرفعال شده است.
کلیدواژه ها: مهدی علی مددی وزارت نفت 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید