کد خبر : ۳۵,۲۸۶
۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۷:۰۴
فعالیت ۷ مرکز واکسیناسیون کرونا در بوشهر
خارگ نیوز: رییس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: با هدف افزایش سرعت و ارتقاء شاخص واکسیناسیون در این شهرستان، ۷ مرکز برای تزریق واکسن کووید ۱۹ در شهر بوشهر فعال است.
به گزارش خارگ نیوز، حسن فخرایی با اشاره به فعالیت ۷ مرکز واکسیناسیون در شهر بوشهر بیان کرد: این مراکز تزریق واکسن در سالن‌های ورزشی ۲ هزار نفری فجر، هلال‌احمر، کوثر، مدرسه قائم آل محمد (ص)، پیام مخابرات، غدیر تنگک و مصلی نماز جمعه برپا شده که سالن‌های هلال‌احمر و پیام مخابرات ویژه تزریق نوبت دوم واکسن هستند.
 
وی افزود: این مراکز واکسیناسیون همه روزه حتی روز‌های تعطیل از ساعت ۸ تا ۱۲ و ۱۷ تا ۲۰ باز بوده و پذیرای مردم هستند.
 
 رییس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر عنوان کرد: تاکنون در این شهرستان ۱۵۸ هزار و ۸۴۰ دز نوبت اول، ۸۴ هزار و ۹۸۹ دز نوبت دوم و در مجموع ۲۴۳ هزار و ۸۲۹ دز واکسن تزریق شده است.
 
وی گفت: برای رفاه حال همشهریان، مرکز واکسیناسیون مستقر در مصلی جمعه بوشهر در شیفت شب از ساعت ۲۰ تا ۲۳ پذیرای مردم خواهد بود.
 
فخرایی بیان کرد: روزانه بیش از ۵۰ نفر از کارکنان مرکز بهداشت با همکاری بسیج جامعه پزشکی، جمعیت هلال‌احمر شهرستان و جهاد دانشگاهی در امر ثبت اطلاعات در سامانه سیب و تزریق واکسن و... در مراکز یاد شده مشغول ارائه خدمت‌رسانی به همشهریان هستند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید