کد خبر : ۳۴,۶۹۶
۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۵
خارگ نیوز: رییس سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی گفت: مدرسه دانشجویی مدیریت و حکمرانی این سازمان (محک) با هدف آموزش اعضای این سازمان و رشد و توانمندسازی آنان، همزمان با شروع سال تحصیلی آغاز به کار کرد.
به گزارش خارگ نیوز، از سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی، مهدی عباسی با اعلام این خبر افزود: در این مدرسه دوره‌های توانمندسازی فرهنگی، مدیریتی، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، کسب و کار، علم و فناوری طراحی و برای اعضای سازمان دانشجویان اجرا می‌شود.
 
وی با اشاره به چشم‌انداز و ماموریت این سازمان مبنی بر تبدیل شدن به شبکه فراگیر رشد و توانمندسازی دانشجویان در گام دوم انقلاب اسلامی، بر شبکه‌سازی و تربیت نیروهای متعهد و توانمند در جهاددانشگاهی به حل بخش بزرگی از مشکلات جامعه تاکید و تصریح کرد: این آموزش‌ها با هدف آماده‌سازی دانشجویان برای حضور در عرصه مدیریت و تصمیم‌گیری کشور برگزار و شرکت‌کنندگان با مباحث مدیریت و حکمرانی در سطوح خرد و کلان آشنا خواهند شد.
 
وی اظهار داشت: از این طریق، دانشجویان نه تنها می‌توانند به مدیران بهتری برای آینده کشور تبدیل شوند، بلکه با دانش و آگاهی بیشتری در عرصه‌های گوناگون کشور مشارکت می‌کنند.
 
عباسی گفت: در اولین مرحله از این مدرسه، دوره آموزشی آشنایی با وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها، نهادها و دستگاه‌های اجرایی کشور برگزار می‌شود که طی آن، دانشجویان می‌توانند با وظایف، ماموریت‌ها، ساختارها و حوزه‌های گوناگون فعالیت سازمان‌ها، نهادها و ساختارهای مختلف اجرایی، قضایی و تقنینی کشور آشنا شوند.
 
این دوره به صورت آنلاین برگزار می شود و اعضای سازمان دانشجویان می توانند به صورت رایگان از آن بهره‌مند شوند، علاقه‌مندان می‌توانند تا پایان مهرماه، با مراجعه به آدرس roytab.ir/mahak در دوره آموزشی آشنایی با وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها، نهادها و دستگاه‎‌های اجرایی ثبت‌نام کنند.
 
علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تماس  ۰۲۱۶۶۹۷۸۰۰۰ تماس برقرار  کنند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید