کد خبر : ۳۴,۶۸۳
۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ۰۷:۳۳
خارگ نیوز: سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: برای آن چیزی که نیاز اولیه همشهری ماست، باید زودتر از چیزهایی که نیازهای ثانویه و بعدی اوست فکر، طراحی و اقدام کنیم.
به گزارش خارگ نیوز، علیرضا ناد علی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:
 
"امروز نیاز داریم با کار و خدمت و اقدامات مؤثر، هم رضایت را در شهروندان تهرانی ایجاد نمائیم و هم با طراحی‌های درست و به جا به ایجاد حس رضایت‌مندی در آنها مبادرت بورزیم. گاهی فردی خوشبخت است اما احساس خوشبختی ندارد، گاهی فردی امنیت دارد اما حس امنیت داشتن ندارد.
 
اینک که در آغاز یک دوره پر از فعالیت، نشاط و انگیزه کاری، چه در دولت و دستگاه‌های اجرایی آن، چه در شورای اسلامی و شهرداری تهران به‌سر می‌بریم، خوب است با یک نگاه انسانی مناسب که از مبانی انقلاب اسلامی و راهبردهای مستخرج از آن نتیجه می‌گردد، به حال خوب مردم در ایران اسلامی و همشهری‌های عزیزمان در تهران بیاندیشیم.
 
شاید امروز نخستین چیزی که رضایت و حس رضایت را در شهروندان ایجاد می‌کند، پاسخگویی مناسب در هنگام مراجعه شهروندان عزیزمان به مراکز مختلف مدیریت شهری و شهرداری‌های مناطق، توأم با عدالت ورزی و فساد ستیزی باشد. به قول معروف، تکریم ارباب رجوع آن‌هم غیرصوری و واقعی...
 
دوم اینکه برای آن چیزی که نیاز اولیه همشهری ماست، زودتر از چیزهایی که نیازهای ثانویه و بعدی اوست فکر، طراحی و اقدام کنیم. اگر در کرونا او در تهران نیاز روزافزون به زدن واکسن دارد تا احساس امنیت کند، این اولویت ما هم باشد.
اگر در کرونا همشهری ما، که با اتوبوس و مترو تردد می‌کند نیاز به ناوگان گسترده‌تر و با تعداد بیشتر دارد تا تراکم مسافر باعث همه‌گیری بیشتری نگردد، ما هم بر روی این مهم تمرکز کنیم.
 
سوم اینکه اگر با کارهای مرتبط به کالبد شهر، از جنس خدمات شهری و عمران و شهرسازی و غیره به دنبال خدمت به شهروند تهرانی هستیم که باید هم باشیم، با کار بر روی روح شهر هم، آسایش روح و آرامش روان او را در این کلان‌شهر دنبال کنیم.
 
شهروندان کرونا زده که اینک با ماندن در خانه‌ها، با از دست دادن بسیاری از عزیزان خود، با از بین رفتن کسب و کارهای‌شان، با تحمل تحریم‌های ظالمانه استکبار و با مدیریت بد و کاهلانه هشت سال گذشته، به افسردگی سوق داده شده‌اند، نیاز به نهضت امید دارند.
 
نهضت امید که ریشه در مبانی اسلامی انقلاب دارد، به سرود و موسیقی خوب نیازمند است. نهضت امید و حال خوب تئاترهای خوب خیابانی لازم دارد که به جای انتشار پیام‌های مرگ، ناامیدی و افسردگی، سخنان امیدآفرین، حرف‌های نغز و دلربا و طنز فاخر و شادی‌افزا به همشهریان عزیزمان تقدیم کند. نهضت امید به قصد ایجاد حال خوب باید در تصمیم گیری ها و سیاست گذاری مورد توجه همه تصمیم گیران و فعالان عرصه مدیریت شهری باشد. "

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید