کد خبر : ۳۴,۶۷۵
۳۰ شهریور ۱۴۰۰ ۲۲:۵۲
اقتدار تیپ عملیاتی امام صادق در حفظ مرزهای جنوب غرب کشور
خارگ نیوز: فرمانده تیپ عملیاتی امام صادق استان بوشهر گفت: امروز پس از ۱۱ سال چنان پیشرفت کرده‌ایم که قادر به پاسخگویی هر گونه تهدید در مرز‌های جنوب غرب کشور هستیم.
به گزارش خارگ نیوز، سردار یدالله کشاورز فرمانده تیپ عملیاتی امام صادق استان بوشهر در جمع خبرنگاران به مناسبت هفته دفاع مقدس بیان کرد: بعد از پایان جنگ تحمیلی احساس شد که تقویت تیپ زمینی در نقاط مرزی بسیار مهم است و امروز پس از ۱۱ سال چنان پیشرفت کرده‌ایم که می‌توان گفت در حفظ مرز‌های جنوب غرب کشور خوش درخشیده‌ایم.
 
او ادامه داد: امروز در سطح تاکتیکی قادر به پاسخگویی هرگونه تهدید خارجی و داخلی هستیم و با اقتدار در برابر برهم زنندگان نظم و آسایش عمومی قدرتمندانه ایستاده‌ایم.
 
فرمانده تیپ عملیاتی امام صادق استان بوشهر همچنین با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، افزود: بیش از ۲۰۰ برنامه به این مناسبت در استان برگزار خواهیم کرد.
 
کشاورز، دفاع مقدس را جلوه‌ای زیبا از اخلاق و انسان سازی برای نسلی عنوان کرد که آن دوران را ندیده است.
 
او به کشفیات مهم صورت گرفته در منطقه جنوب غرب کشور اشاره کرد و گفت: کشف سلاح و مهمات در خوزستان که از مرز عراق وارد می‌شد، کشف ۵ هزار قطعه پرنده، ۸۰ هزار عدد قرص و آمپول از جمله کشفیات ما در این منطقه بوده است.
 
فرمانده تیپ عملیاتی امام صادق استان بوشهر اجرای سه مرحله کمک مومنانه با اعتبار ۵۰۰ میلیون تومان را از جمله فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی این نهاد برشمرد و بیان کرد: در قالب این کمک‌ها ضمن آبرسانی به میزان ۵ هزار تانکر، بسته‌های معیشتی، دارویی، تبلت دانش آموزی، وسایل خنک‌کننده و گرم‌کننده در آبادان و خرمشهر توزیع شد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید