کد خبر : ۳۴,۴۳۵
۲۵ شهریور ۱۴۰۰ ۱۷:۲۵
نماز جمعه در ۱۹ شهر استان بوشهر برگزار نمی‌شود
خارگ نیوز: مدیر نمایندگی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان بوشهر گفت: با توجه به وضعیت شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر فردا ۲۶ شهریورماه نماز جمعه در مرکز استان و ۱۸ شهر دیگر برگزار نمی‌شود.
به گزارش خارگ نیوز،حجت‌الاسلام یعقوب بهمیاری در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: جلوگیری از گسترش بیماری کرونا را یک ضرورت دانست و اظهار داشت: اکنون تمام شهرهای استان بوشهر بر اساس اعلام وزارت بهداشت در وضعیت نارنجی قرار دارد و رعایت تمام شیوه‌نامه‌های بهداشتی برای شکسته شدن زنجیره انتقال کرونا یک ضرورت دارد.
 
وی با بیان اینکه از 40 شهر استان بوشهر 25 شهر دارای امام جمعه است افزود: با توجه به وضعیت شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر، فردا 26 شهریور ماه نماز جمعه در مرکز استان و 18 شهر دیگر برگزار نمی‌شود.
 
مدیر نمایندگی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان بوشهر با اشاره به برگزاری نماز جمعه در 6 شهر استان با رعایت دستورالعمل بهداشتی تصریح کرد: فردا 26 شهریورماه نماز جمعه در شهرهای عسلویه، اهرم، دیلم، خورموج، کاکی و جم با رعایت شیوه‌نامه بهداشتی برگزار می‌شود.
 
بهمیاری با اشاره به همراه داشتن وسائل اقامه نماز در شهرهایی که نماز جمعه برگزار می شود افزود: نمازگزاران در شهرهای یاد شده در راستای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا ماسک، مُهر و سجاده شخصی به همراه داشته باشند.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید