کد خبر : ۳۴,۴۲۸
۲۵ شهریور ۱۴۰۰ ۱۴:۰۱
تلاش برای برگزاری با کیفیت لیگ فوتسال بوشهر/ صنایع حمایت کنند
خارگ نیوز: دبیر هیات فوتبال استان بوشهر گفت: به دنبال این هستیم که مسابقات لیگ فوتسال امسال را با همراهی کارشناسان و مدیران تیم‌ها باکیفیت مناسب برگزار کنیم.
به گزارش خارگ نیوز، حسین مرادی دبیر هیات فوتبال استان بوشهر در نشست با اعضای دپارتمان فوتسال هیات فوتبال استان بیان کرد:  استان بوشهر در عرصه فوتسال در کشور جایگاه مهمی دارد و سعی ما این است که با برگزاری لیگ منظم در استان، زمینه شناسایی استعداد‌های این رشته ورزشی را فراهم کنیم.
 
او ادامه داد: در این راستا و براساس بخشنامه‌های فدراسیون فوتبال، تلاش می‌کنیم که با همراهی کارشناسان و مدیران تیم‌ها، مسابقات امسال را با بهترین کیفیت ممکن آغاز کنیم و به سرانجام برسانیم.
 
دبیر هیات فوتبال استان بوشهر با اشاره به اینکه فدراسیون فوتبال پیگیر برگزاری لیگ فوتسال در همه رده‌های سنی است، عنوان کرد: بررسی‌های ما نشان می‌دهد که با وجود ظرفیت‌های گسترده در استان بوشهر و علاقه‌مندی جدی به فوتسال، می‌توانیم جزء استان‌های پیشرو در برگزاری لیگ‌های پایه‌ای در  کشور باشیم.
 
مرادی گفت: انتظار داریم در چارچوب مسئولیت‌های اجتماعی، صنایع بزرگ استان به‌ویژه پتروشیمی‌ها به عنوان حامی از تیم‌های باشگاهی فوتسال استان بوشهر حمایت کنند.
 
سعید خضری رئیس دپارتمان کمیته فوتسال هیات فوتبال استان بوشهر نیز درباره نحوه و زمان برگزاری مسابقات مطالبی عنوان کرد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید