کد خبر : ۳۴,۲۴۷
۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ۱۰:۵۵
خارگ نیوز: فرمانده ستاد مقابله با کرونا تهران گفت: روز گذشته رکورد تزریق واکسن به میزان ۲۴۰ هزار دز را شکستیم و امیدوارم امروز هم رکورد جدیدی ثبت شود.
به گزارش خارگ نیوز، علیرضا زالی در نشستی که بعد از ظهر امروز با حضور انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ما روز گذشته رکورد تزریق واکسن به میزان ۲۴۰ هزار دز را شکستیم و امیدوارم امروز هم رکورد جدیدی ثبت شود.
 
فرمانده ستاد مقابله با کرونا تهران افزود: در حال حاضر در تهران نزدیک به ۱۲ مرکز به‌صورت پایلوت ۲۴ ساعته خدمات رسانی می‌کنند و تا هفته آینده این تعداد مرکز افزایش پیدا می‌کند.
 
وی گفت: امروز شاهد رونمایی و تقدیم گواهینامه‌های آموزشی مورد تائید دانشگاه علوم پزشکی به بسیجیان بودیم و با ثبت این آموزش ها مجاز به کمک در مراکز واکسیناسیون هستند.
 
زالی با بیان اینکه در تهران بیش از ۱۹۰۰ بسیجی آمادگی کمک دارد گفت : با این آموزش ها و کمک بسیج، نیروی انسانی ما تقویت خواهد شد.
 
در ادامه سردار حسن زاده نیز درباره برنامه های سپاه حضرت محمد رسول الله تهران بزرگ اظهار کرد: در ادامه روند فعالیت های گسترده طرح شهید سلیمانی محور اصلی واکسیناسیون قرار گرفته است.
 
فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله تهران بزرگ با بیان اینکه از امروز تمام مراکز هم صبح و هم بعد از ظهرها ارائه خدمات می‌کنند گفت: ما شیفت شب را نیز در ۱۲ مرکز تجمیع راه اندازی کرده‌ایم و طی هفته آینده تمام مراکز ما ۲۴ ساعته ارائه خدمات می‌کنند.
 
وی گفت: تا هفته آینده نیروهای آموزش دیده را از ۲ هزار به ۵ هزار نفر افزایش خواهیم داد و ظرفیت واکسیناسیون در تهران ۲ برابر خواهد شد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید