کد خبر : ۳۴,۱۴۵
۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۹:۳۲
وضعیت تیم فوتبال شاهین یکشنبه مشخص می‌شود
خارگ نیوز: رئیس شورای شهر بوشهر گفت: در حال بررسی پیشنهادها هستیم و وضعیت واگذاری یا واگذارنشدن امتیار تیم فوتبال شاهین یکشنبه مشخص می‌شود.
به گزارش خارگ نیوز، جعفر پورکبگانی رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر عنوان کرد: هیچ چیزی در خصوص واگذاری امتیاز تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر به شخص حقیقی نهایی نشده است. پیشنهادهایی از سوی اشخاص حقیقی برای همکاری دریافت شده است که در حال بررسی این پیشنهادها هستیم.
 
او در پاسخ به این سوال که آیا واگذاری امتیاز و مالکیت باشگاه شاهین به مالک باشگاه برق منتفی شده است، بیان کرد:  پیشنهادهایی را که از آقای شیروانی مالک باشگاه برق شیراز و یا اشخاص و نهادی دیگر دریافت کرده‌ایم، بررسی می‌کنیم و تا یکشنبه به جمع بندی نهایی خواهیم رسید.
 
رئیس شورای شهر بوشهر افزود: پس از نهایی شدن موضوع، واگذارشدن یا واگذارنشدن این تیم رسانه‌ای خواهد شد.
 
پورکبگانی در پاسخ به این پرسش که غیر از مالک برق شیراز، اشخاص یا نهاد دیگری برای همکاری پیشنهاد داده است یا خیر گفت: بله اشخاص دیگری هم هستند که پیشنهادهایی ارائه داده‌اند که در حال بررسی پیشنهادها هستیم.
 
در همین حال امیرحسین محتشم در پستی در صفحه خود در فضای مجازی نوشته است:«ان شاءالله باز هم شاهد حضور شاهین شهرداری در بوشهر خواهیم بود و قطعا شورای شهر کمک خواهد کرد دوباره این تیم ریشه‌دار به فعالیت خود ادامه دهد».

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید