کد خبر : ۳۳,۵۵۴
۸ شهریور ۱۴۰۰ ۱۳:۲۶
حوادث جاده‌ای در صدر عملیات‌های امدادی هلال احمر بوشهر
خارگ نیوز: معاون جمعیت هلال احمر بوشهر از رخ‌دادن ۳۳حادثه در مرداد خبر داد که قسمت عمده آن سوانح جاده‌ای بوده است.
 به گزارش خارگ نیوز، علی یوسفی‌نیا معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان بوشهر با اشاره به رخ‌دادن ۳۳حادثه در مرداد، گفت: حوادث جاده‌ای با ۱۲ مورد بیشترین سهم را در حوادث داشته‌اند که این موضوع نشان می‌دهد رانندگان باید به  اصول رانندگی، هشدار‌ها و علایم در مسیر بیشتر توجه کنند.
 
او همچنین افزود: ۸ مورد امدادرسانی نیز به خدمات حضوری، ۵ مورد شهری، ۴ مورد عملیات کوهستان و بقیه نیز به زلزله و ریزش آوار و عملیات دریایی اختصاص داشته است.
 
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان بوشهر ادامه داد: در ماه گذشته ۴۶ فرد سانحه دیده با همکاری عوامل امدادی هلال احمر نجات یافتند که ۳ نفر به صورت سرپایی مداوا شدند و ۱۳ نفر هم برای تکمیل مراحل پزشکی به مراکز درمانی اعزام شدند.
 
یوسفی‎نیا عنوان کرد: ۱۳۵ نیروی داوطلب حوزه امداد و نجات این جمعیت در قالب ۳۹ گروه عملیاتی با به‌کارگیری تجهیزات لازم در ماموریت‌های یاد شده فعالیت داشته‌اند.
 
یوسفی‌نیا با اشاره به اینکه شهرستان‌های دیلم، تنگستان و بوشهر بیشترین حوادث را داشته‌اند، بیان کرد: همه نیرو‌های عملیاتی برای ارائه خدمات احتمالی به صورت شبانه روز در پایگاه‌های هلال احمر حضور دارند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید