کد خبر : ۳۳,۴۲۷
۵ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۲۱
دستگاه سی‌تی اسکن در خارگ وجود ندارد
خارگ نیوز: نبود دستگاه سی‌تی‌اسکن در جزیره خارگ موجب بروز مشکلات متعدد برای بیماران این منطقه شده است.

 به گزارش خارگ نیوز، با اظهار نارضایتی و نگرانی از کمبود امکانات بهداشتی در جزیره خارگ، و نبود تجهیزات پزشکی در خارگ موجب بروز مشکلات بهساری برای بیماران در این منطقه راهبردی  شده است.

 

اهالی صبور جزیره خارگ از کمبود شدید امکانات پزشکی و درمانی رنج می برند، و نیاز این جزیره به امکانات بهداشتی و درمانی به ویژه دستگاه سی‌تی‌اسکن باید هرچه سریعتر مرتفع شود و تاکنون اقدامی در این زمینه صورت نگرفته است.

 

نبود دستگاه سی‌تی‌اسکن موجب بروز مشکلات متعدد و تحمیل هزینه‌های مالی بسیار برای مردم در جزیره خارگ شده است،مردم مجبورند برای انجام کار‌های درمانی خود با شرایط سخت آب و هوایی و ایاب و ذهاب به شهرستان بوشهر بروند.

 

مجهز شدن بیمارستان جزیره خارگ به دستگاه سی‌تی‌اسکن از جمله مطالبات مردم در این جزیره مقاوم است که با وجود پی‌گیری‌های بسیار همچنان مردم از کمبود امکانات پزشکی در این منطقه در رنج هستند و امید است با توجه مسئولان نواقض و معضلات خارگ مرتفع شود.

 

مردمانی که 8 سال در بدترین شرایط مقاومت کردند حق دارند که از امکانات پزشکی برای رفاه حال شهروندان خود بهره‌مند باشد و این در حالی است که این جزیره با چنین ظرفیتی در فقر تجهیزات بهداشتی مواجه است.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید