کد خبر : ۳۱,۷۱۱
۳۱ تیر ۱۴۰۰ ۲۳:۰۹
فراخوان گروه سنی سوم و چهارم برای واکسیناسیون عمومی در جزیره خارگ اعلام شد
خارگ نیوز: سرپرست مرکز جامع سلامت خارگ گفت: از امروز نوبت دهی دو گروه سنی ۴۰ تا ۵۰ و ۵۰ تا ۶۰ سال در مرکز جامع سلامت آغاز گردیده و نوبت دهی برای این گروه سنی با موفقیت به انجام رسید.
به گزارش خارگ نیوز، نسرین خواجه امیری در گفتگو با خبرنگار خارگ نیوز اظهار داشت: از امروز نوبت دهی دو گروه سنی ۴۰ تا ۵۰ و ۵۰ تا ۶۰ سال در مرکز جامع سلامت آغاز گردیده و نوبت دهی برای این گروه سنی با موفقیت به انجام رسید.
 
 
وی افزود: افرادی که دارای پرونده ی فعال الکترونیک سلامت در مرکز جامع خدمات سلامت خارگ هستند می توانند جهت گرفتن نوبت برای تزریق واکسن کوید ۱۹ طبق ساعت های مشخص شده به مرکز جامع جزیره خارگ کنند.
 
سرپرست مرکز جامع سلامت خارگ تصریح کرد: گروه سنی ۳۰ تا ۳۵ ساعت۹ تا ۱۱ روز جمعه مورخ ۱/۵/۱۴۰۰ و همچنین گروه سنی ۳۵ تا ۴۰ ساعت ۱۱ تا ۱۳ صبح جمعه مورخ ۱/۵/۱۴۰۰ به مرکز جامع سلامت واقع در خیابان هوادریا مراجعه فرمایند. 
 
 
خواجه امیری در پایان خاطرنشان کرد: نوبت دهی برای سایر سنین به ترتیب اطلاع رسانی خواهد شد،لذا تقاظا داریم جهت جلوگیری از ازدحام و رعایت پروتکل های بهداشتی طبق گروه های سنی اعلام شده به مرکز مراجعه نمایند.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید