کد خبر : ۳۱,۶۵۷
۳۱ تیر ۱۴۰۰ ۱۰:۲۲
۴۰۰ بسته معیشتی به ارزش یک میلیارد ریال توسط مرزبانان استان بوشهر توزیع شد
خارگ نیوز: همزمان با آغاز دهه امامت و ولایت و در راستای رسیدگی به نیازمندان و افراد آسیب‌دیده ۴۰۰ بسته معیشتی به ارزش یک میلیارد ریال توسط مرزبانان استان بوشهر توزیع شد.
به گزارش خارگ نیوز، سرهنگ منصور رضا عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگاران در بوشهر با تبریک عید قربان و غدیر خم و گرامیداشت دهه امامت و ولایت، خدمات‌رسانی به نیازمندان را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: فرماندهی مرزبانی استان بوشهر علاوه بر حراست و حفاظت از سواحل و مرزهای دریایی خلیج‌فارس استان بوشهر در توجه به افراد نیازمند توجه ویژه دارد.
 
سرپرست فرماندهی مرزبانی استان بوشهر با بیان اینکه در 1.5 سال گذشته در عرصه مقابله با بیماری کرونا این نیرو فعالیت‌های عمده‌ای انجام داده است گفت: مشارکت در ضدعفونی مکان‌های مختلف، توزیع مواد بهداشتی و ماسک بین قشرهای مختلف و تحویل بسته‌های غذایی از آن جمله است.
 
وی از توزیع بسته معیشتی به مناسبت دهه امامت و ولایت میان افراد نیازمند استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: در اعیاد بزرگ قربان و عید سعید غدیر خم تعداد 400 بسته معیشتی به‌منظور کمک به افراد نیازمند و آسیب‌دیده از  بیماری کرونا اهدا شد.
 
عزیزی، با بیان اینکه کمک مؤمنانه نسخه معنوی و تجلی‌گر ایمان مؤمنان در مقابله با بحران کرونا است افزود: این کمک‌های غیرنقدی شامل برنج، روغن و رب گوجه‌فرنگی به ارزش یک میلیارد ریال توسط مرزبانان استان بوشهر به‌منظور کمک مؤمنانه و همدلی با نیازمندان جمع‌آوری و توزیع شده است.
 
سرپرست فرماندهی مرزبانی استان بوشهر خاطر نشان کرد: مرزبانان استان بوشهر علاوه بر تأمین امنیت مرزها در هر شرایطی به مردم نیازمند و آسیب‌دیده امدادرسانی و مساعدت می‌کنند.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید