کد خبر : ۳۱,۵۹۶
۳۰ تیر ۱۴۰۰ ۱۴:۳۷
تعداد فوتی‌های روزانه کرونا در بوشهر دو رقمی شد
خارگ نیوز: دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر تعداد قربانیان جدید کرونا را در این استان ۱۰ نفر اعلام کرد که کم‌سن ترینشان زنی ۲۴ ساله بوده است.
به گزارش خارگ نیوز، دکتر سعید کشمیری دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر بیان کرد: امروز ۱۰ مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا در استان به ثبت رسید که شامل چهار مرد ۸۳، ۶۹، ۶۶ و ۲۹ ساله بدون سابقه بیماری زمینه‌ای، یک مرد ۸۰ ساله با سابقه بیماری زمینه‌ای قلبی، فشار خون و دیابت، و چهار زن ۷۰،۶۷، ۶۰ و ۵۹ ساله با سابقه بیماری زمینه‌ای قلبی، دیابت و فشار خون و یک زن ۲۴ ساله بدون سابقه بیماری، می‌شود.
 
او ادامه داد: از ابتدای همه‌گیری کرونا تا کنون هزار و ۳۶۲ نفر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده‌اند.
 
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر همچنین تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر را ۵۰۹ نفر اعلام کرد و افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۱۹ بیمار جدید در این بخش‌ها بستری‌شده‌اند که از این تعداد ابتلای ۶۶ نفر به کرونا، قطعی است.
 
کشمیری با اشاره به اینکه اکنون ۳۴ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه هستند، ادامه داد: از این تعداد، ۲۱ نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.
 
او گفت: در شبانه‌روز گذشته ۱۰۵ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان ترخیص شده‌اند، که از این تعداد ۷۶ نفر به طور قطع کرونا داشتند.
 
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر بیان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون ۶۱ هزار و ۴۶۳ نفر در استان به کرونا دچار شده‌اند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید