کد خبر : ۳,۱۱۳
۱ فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۲۳
مدیر عملیات عمومی پایانه های نفتی ایران سال نو را تبریک گفت
مدیر عملیات عمومی پایانه های نفتی ایران سال نو را به همکاران شاغل در عملیات عمومی و اهالی شریف خارگ تبریک گفت.

به گزارش خارگ نیوز؛ مدیر عملیات عمومی پایانه های نفتی ایران سال نو را به همکاران شاغل در عملیات عمومی و اهالی شریف خارگ تبریک گفت.

متن پیام نادر پیرزاده برای آغاز سال ۹۹ به شرح زیر است:

اهالی شریف و محجوب جزیره خارگ / همکاران گرامی شاغل در عملیات عمومی پایانه های نفتی ایران

یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

بهار سرآغاز شکوفایی، تجدید حیات طبیعت و زمزمه تجلی ذات لایزال الهی در تغییر و تحول احوال‌ها و نویدبخش آغازی مملو از شوق در حرکت به سوی رشد و تعالی و پیشرفت تا نیل به اهداف متعالی است.

گرامی می‌دارم بهار طبیعت را که آیتی از سوی رحمت الهی است و خویشتن را به تأملی دوباره در این رستاخیز طبیعت و پیام آور تحول و تازگی فراخوانده و از خداوند متعال بندگی خاضعانه و از خود رستن و به او پیوستن را مسألت می‌نمایم.

در آستانه سال نو به ساحت معنوی و بلند شهیدان عزیز و ایثارگران گرامی جزیره خارگ و همت والا، صبر و شکیبایی خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران در این جزیره ادای احترام می‌نمایم. به مدد خلوص ایمان آن نظرکردگان حضرت دوست از درگاه پروردگار متعال برای ملت شریف ایران، الطاف و نعمات الهی و آرزوی صحت و سلامتی و فرج و گشایش احوال بعد از این ایام سخت را دارم.


اینک فرا رسیدن این عید سعید باستانی را به ملت بزرگ ایران و به ویژه اهالی شریف جزیره خارگ و تمامی خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم. امیدوارم سال نو سالی سرشار از سربلندی، موفقیت و پیروزی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ملت شریف ایران باشد.»

نادر پیرزاده 

مدیر عملیات عمومی پایانه های نفتی ایران

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید