کد خبر : ۳,۱۰۴
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ ۱۶:۱۶
پیام تبریک رئیس شورای شهر خارگ به مناسبت سالروز ملی شدن صنعت نفت و تقدیر از مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی به عنوان مدیریت ارشد شرایط اضطراری منطقه عملیاتی خارگ
خارگ نیوز: رئیس شورای اسلامی شهر خارگ  در پیامی فرارسیدن 29 اسفندماه ، سالروز ملی شدن صنعت نفت را به مدیر عامل شرکت پایانه های نفتی ایران و تلاشگران صنعت نفت تبریک گفت و از زحمات و تلاش دکتر اسدروز به عنوان مدیر ارشد شرایط اضطراری منطقه عملیاتی خارگ و حضور مستمر در جزیره خارگ در کنار مردم تقدیر کرد.
به گزارش خارگ نیوز؛ بهروز خواجه؛ رئیس شورای اسلامی شهر خارگ  در پیامی فرارسیدن 29 اسفندماه ، سالروز ملی شدن صنعت نفت را به مدیر عامل شرکت پایانه های نفتی ایران و تلاشگران صنعت نفت تبریک گفت و از زحمات و تلاش دکتر اسدروز به عنوان مدیر ارشد شرایط اضطراری منطقه عملیاتی خارگ و حضور مستمر در جزیره خارگ در کنار مردم تقدیر کرد.

بسمه تعالی

جناب آقای دکتر اسدروز

مدیرعامل محترم شرکت پایانه های نفتی ایران

با سلام و احترام

دگرگونی فصل ها، نمایش جلوه ای از قدرت پروردگار در حیات دوباره زمین فرصتی است تا همنوا با تحویل سال، پیام تحول در حالمان را به سوی بهترین احوال دریابیم و پس از یک سال کار و تلاش درس نو شدن، تحول، همگرایی و اعتدال را از طبیعت بیاموزیم.
سالی که سپری شد با عزم و همت شما مدیران تلاشگر، برگ زرینی بر کارنامه سراسر پرافتخار صنعت نفت افزوده شد و به میمنت تقارن بهار، فصلی نو از کار و تلاش بی نظیر به ثمر نشست.
در سال ۱۳۹۸ ؛ شرکت پایانه های نفتی ایران با عزم جهادی، کار و تلاش مضاعف جنابعالی ،مدیران و کارکنان ساعی و تلاشگر خود در کنار ارج نهادن به کرامت انسانی همواره سرشار از طراوت و نشاط و با نگاه مثبت به حوزه پیرامونی خود در قالب مسئولیت های اجتماعی ؛ نقش آفرینی بیش از پیش این شرکت را در توسعه و رونق اقتصادی و توجه به محیط پیرامونی و مسئولیت های اجتماعی شاهد بودیم.
تقارن ٢٩ اسفندماه، سالروز غرورآفرین ملی شدن صنعت نفت با نوروز باستانی فصل مبارکی را در تقویم ما ایرانیان پدید آورده است تا همراه با گرامیداشت روزهای سبز طبیعت و رستاخیز زمینی سالروز عزت و سربلندی صنعت نفت را نیز گرامی بداریم .
از این رو فرصت را مغتنم شمرده ضمن تبریک و شادباش این مناسبت بزرگ و تاریخ ساز صنعت نفت، فرا رسیدن نوروز و آغاز سال 1399را به جنابعالی تبریک گفته و لازم می دانم ازتلاش های خستگی ناپذیر جنابعالی به عنوان مدیر ارشد شرایط اضطراری منطقه عملیاتی  خارگ که با حضور یک ماهه در میدان مبارزه با شیوع  ویروس کرونا در منطقه عملیاتی خارگ نقش مستمر و موثری را ایفا نموده اید و در این شرایط سخت که مردم عزیز میهنمان درگیر ویروس کرونا هستند ،توانسته اید فصل تازه ای از امید را برای مردم شریف جزیره خارگ رقم بزنید ، تقدیر و سپاسگزاری نموده و سلامتی و سرافرازی را برای شما و مجموعه همکاران از درگاه خداوند بزرگ مسئلت نمایم.

بهروز خواجه
رئیس شورای اسلامی شهر خارگ

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید