کد خبر : ۳۰,۹۹۰
۲۲ تیر ۱۴۰۰ ۰۰:۲۷
خارگ نیوز: یکی از پزشکان مطرح و فوق تخصص بیماری های ریوی، با حضور در شهرستان گناوه به بیماران خدمات رایگان ارائه می دهد.
به گزارش خارگ نیوز، امام جمعه گناوه در گفت‌وگو با مهر اظهار داشت: دکتر ابوالفضل مظفری رئیس دانشکده علوم پزشکی آزاد اسلامی استان قم که از پزشکان مطرح و فوق تخصص بیماری‌های ریوی است به مناسبت سالگرد اقامه اولین نماز جمعه کشور با حضور در این شهرستان، به بیماران ریوی، دارای مشکلات تنفسی، مبتلایان به ویروس کرونا و غیر کرونایی خدمات رایگان ارائه می‌دهد.
 
 
حجت الاسلام سید عبدالهادی رکنی حسینی افزود: با قرمز شدن وضعیت کرونایی شهرستان گناوه و قرار گرفتن در آستانه پنجم مرداد، دکتر ابوالفضل مظفری از پزشکان بنام ملی و فوق تخصص بیماری‌های ریوی جهت مشاوره و همکاری با کادر درمانی بیمارستان و خدمات دهی رایگان به بیماران ریوی ازجمله کرونایی در این شهرستان با دعوت نهاد امامت جمعه گناوه برای سومین بار حضور یافته است.
 
وی اضافه کرد: طبق هماهنگی و برنامه‌ریزی انجام شده با این پزشک حاذق کشور، ویزیت و مداوای رایگان بیماران از روز دوشنبه ۲۱ تیرماه به مدت دو روز در کلینیک امام خمینی (ره) گناوه برنامه ریزی شده است.
 
رکنی حسینی افزود: این پزشک فوق تخصص در این مدت دوره‌های آموزشی نیز برای کادر درمانی برگزار می‌کند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید