کد خبر : ۳,۰۹۹
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ ۱۵:۴۳
محدودیت‌های ترافیکی محورهای مواصلاتی استان بوشهر مشخص شد
خارگ نیوز: رئیس پلیس راه استان بوشهر از اجرای محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان ویژه ایام نوروز خبر داد.
به گزارش خارگ نیوز؛ سرهنگ جابر پاپری روز چهارشنبه در این رابطه افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا در سطح کشور و سرایت آن در اکثر استان‌ها و از طرفی همراهی هموطنان با مسؤلان وزارت بهداشت مبنی پرهیز هرگونه سفر و تردد بین شهری و ماندن در منزل و در نتیجه عادی بودن شرایط ترافیکی محورها، تا اطلاع ثانوی هیچ محدودیت و ممنوعیت ترافیکی در ایام نوروز ۹۹ به استثناء محموله های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان اجرا نمی‌شود.

وی بیان کرد: تردد محموله‌های ترافیکی که از قبل پروانه عبور دریافت کردند، در تمامی راه‌های اصلی برون شهری از ساعت ۷ صبح روز سه شنبه ۲۸ اسفند تا ساعت ۷ صبح روز سه شنبه پنج فرودین ۹۹ و از ساعت ۷ روز پنج شنبه تا ساعت ۷ صبح روز شنبه ۹ فروردین و همچنین از ساعت ۷ صبح روز دوشنبه ۱۱ فروردین تا ساعت ۷ روز شنبه ۱۶ فروردین ممنوع است.

وی ادامه داد: مجوز تردد برای محموله‌های ترافیکی دارای مجوز ضرورت ملی در تاریخ‌های ۵، ۶ و ۹ فروردین ۹۹ با هماهنگی این پلیس صادر خواهد شد.

پاپری کرد: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن ۱۲۰و ۸۸۲۵۵۵۵۵ به صورت شبانه روز، پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امدادرسانی احتمالی به حادثه دیدگان است.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید