کد خبر : ۳,۰۹۸
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ ۱۵:۴۱
هموطنان از سفر به گناوه پرهیز کنند
خارگ نیوز: امام جمعه گناوه گفت: از تمامی هموطنان در سراسر کشور انتظار و توقع دارم در ایام تعطیلات نوروز جهت حفظ سلامتی خود و مردم در برابر شیوع بیماری کرونا از سفر کردن به این منطقه گردشگری بجد پرهیز کنند.
به گزارش خارگ نیوز؛ حجت الاسلام سیدعبدالهادی رکنی حسینی روز چهارشنبه در گفت وگوی تلفنی با رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر افزود: بازار تجاری گناوه در ایام نوروز امسال که همه ساله گردشگران زیادی را بخود جذب می کرد بطور کامل تعطیل است و هیچ‌گونه پذیرایی و خدمات دهی به مسافران نوروزی ارایه نخواهد شد.

وی گفت: باتوجه به اینکه چنین ایامی می‌توانست اوج ورود مسافر و گردشگر به شهرستان گناوه باشد، اما مردم خونگرم منطقه به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامت شهروندان و هموطنان در اقدامی عاقلانه و خودجوش سایت تجاری این شهر را تعطیل کردند که نقش بسیار مهمی در جلوگیری از یک فاجعه کرونایی داشت.

امام جمعه گناوه افزود: همه مردم استان و بویژه مردم شهرستان گناوه قدردان زحمات شبانه روزی رئیس دانشگاه علوم پزشکی و مجموعه تحت مدیریت هستند.

وی اضافه کرد: مردم و خیرین شهرستان گناوه آمادگی لازم جهت هرگونه کمک به بخش بهداشت و درمان و تامین نیازهای اولویت دار بیمارستان در خصوص تامین ماسک و لباس مخصوص پرستاران را دارند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر نیزگفت: حرکت مردمی و خودجوش مغازه داران در تعطیلی بازار تجاری گناوه در ابتدای شیوع این ویروس نقش بسیار ارزنده‌ای در آمار پایین مبتلایان نسبت به دیگر استان‌ها داشته است.

دکتر سعید کشمیری افزود: رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و کاهش حداکثری رفت و آمدها ضروری است و از مردم مصرانه تقاضامندم در ایام تعطیلات نوروز در خانه بمانند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید