کد خبر : ۳,۰۹۲
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۷:۰۱
انتقاد نظام پزشکی بوشهر از تصمیم عجیب گشودن بازار در زمان اوج شیوع کرونا
خارگ نیوز: رئیس شورای هماهنگی سازمان نظام پزشکی استان بوشهر با انتقاد از تصمیم گرفته شده مبنی بر بازگشایی بازار و مغازه‌ها در استان با توجه به خطر شیوع ویروس کرونا گفت: این تصمیم قطعاً اشتباه است چراکه کشور و استان بوشهر در وضعیت پیک این ویروس قرار دارد.
به گزارش خارگ نیوز؛ سید حسن معینی در گفت‌وگو با خبرنگاران با انتقاد از تصمیم گرفته شده مبنی بر بازگشایی بازار و مغازه‌ها در استان با توجه به خطر شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: این تصمیم قطعاً اشتباه است چراکه کشور و استان بوشهر در وضعیت پیک این ویروس قرار دارد.

رئیس شورای هماهنگی سازمان نظام پزشکی استان بوشهر بیان داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر، باز بودن بازار و مغازه‌ها بسیار خطرناک است و لازم است مسؤولان تجدید نظری در رابطه با این تصمیم خود داشته باشند.

وی از بازاریان و کاسبان تقاضا کرد با توجه به خطر انتقال این ویروس در بین افراد جامعه، نسبت به تعطیلی مغازه‌های خود همچون هفته گذشته استمرار داشته باشند.

معینی گفت: از دادستان درخواست داریم به عنوان مدعی العموم به این مساله ورود کند و جلوی به وجود آمدن تلفات جبران ناپذیر را بگیرد.

به گزارش فارس سعید کشمیری رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهرنی روز گذشته از بازاریان خواسته بود برای پیشگیری از گسترش ویروس کرونا نسبت به تعطیلی سه هفته‌ای بازار همکاری کنند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید