کد خبر : ۳۰,۳۸۹
۱۰ تیر ۱۴۰۰ ۱۷:۳۴
دادگستری خارگ منشأ خیر و برکت برای این جزیره بوده است
خارگ نیوز: امام جمعه خارگ گفت: رئیس دادگستری خارک که که در مدت حضورشان در خارگ منشأ خیر و برکت برای این جزیره بوده و همکاری صمیمانه ای با دفتر اینجانب داشتند با حضور پرثمر ایشان در شورای فرهنگ عمومی و پشتیبانی از کارگروه امر به معروف و نهی از منکر به شرکت در مراسمات و مناسبت ها قابل تقدیر است.
به گزارش خارگ نیوز، حجت الاسلام و المسلمین موسی کمالی امام جمعه جزیره خارگ هفته قوه قضائیه را تبریک گفت، متن این پیام به شرح ذیل می باشد: 
 
بسم الله الرحمن الرحیم
العَدلُ أحلى مِنَ الماءِ یُصیبُهُ الظَّمآنُ 
 امام صادق علیه السلام: عدالت، از آبى که شخص تشنه به آن مى رسد شیرین تر است. 
 
فرا رسیدن سالروز ضایعه هفتم تیرماه و عروج شهید والامقام آیت الله بهشتی که خود بسان یک ملت بود برای همیشه تاریخ دردناک است و در عین حال سالروز شهادت پرافتخارش و رسیدن او به اوج آسمان ملاقات و نظر به وجه الله مایه بهجت و سروراست.
 
اینجانب به نوبه خود ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و هفتاد و دو تن از یاران باوفایش، هفته قوه قضائیه را تبریک و تهنیت عرض مینمایم.

 

از زحمات و تلاش جناب حاجب فرد رئیس دادگستری خارک که که در مدت حضورشان در خارگ منشأ خیر و برکت برای این جزیره بوده و همکاری صمیمانه ای با دفتر اینجانب داشتند با حضور پرثمر ایشان در شورای فرهنگ عمومی و پشتیبانی از کارگروه امر به معروف و نهی از منکر به شرکت در مراسمات و  مناسبت ها قابل تقدیر است و این همکاری نتایج بسیاری داشته است از جمله مبارزه با مواد مخدر کاهش سرقت حل و فصل مسائل خانوادگی و کاهش طلاق پایین آمدن آسیب های اجتماعی دفاع از حقوق کارگران ورود به پیگیری حل مشکلات مردم در جزیره و در نهایت احساس امنیت و عدالت نتیجه پر ثمر این همکاری می باشد .
 
لذا از زحمات ایشان تشکر نموده برای ایشان آرزوی موفقیت و پیروزی در همه عرصه ها را خواهانم انشاالله بتوانیم در ظل توجهات امام زمان ارواحنا فدا و عمل به منویات مقام معظم رهبری کوشا بوده و ادامه دهنده راه شهدا باشیم.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید