کد خبر : ۳۰,۰۶۵
۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ۱۹:۰۷
انقلاب ایران روحیه شهادت طلبی را به کشور‌های دیگر انتقال داده است
خارگ نیوز: سردار «رزمجو» گفت: این انقلاب توانسته با روحیه شهادت طلبی این ویژگی‌ها را به کشور‌های دیگر منتقل کند با توجه به اینکه جوانان ما ابتکار و غیرت به خرج داده اند.
به گزارش خارگ نیوز، سردار «علی رزمجو» فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر، در دیدار با بسیجیان و پاسداران سپاه ثارالله جزیره خارگ ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا اظهار داشت: جزیره خارگ در طول اعصار گذشته  مخصوصا در دوران پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی تا کنون مرکز صادرات نفت و درآمد کشور و قطب اقتصاد بوده است.
 
وی گفت: مردم جزیره خارگ در دوران دفاع مقدس از زمین، هوا و دریا جنگیده اند و شهیدان متعددی تقدیم انقلاب کرده اند، علاوه بر اینکه از خود جزیره دفاع کرده اند اعزام نیرو به مناطق خوزستان و خطوط مقدم جبهه داشته اند.
 
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با بیان اینکه ایجاد حضور مردم در صحنه های مختلف از انقلاب یک قدرت از نظام جمهوری اسلامی ایران به وجود آورده است که این قدرت درجهان ثبت شده است افزود: این انقلاب توانسته با روحیه شهادت طلبی این ویژگی ها را به کشور های دیگر منتقل نماید با توجه به اینکه جوانان ما ابتکار و غیرت به خرج داده اند.
 
رزمجو با اشاره به اینکه امروز این قدرت به عنوان یک دژ شکست ناپذیر همه تحریم ها و تهدید ها را برطرف کرده است و نظام را در اوج قدرت و عزت قرار داده است خاطرنشان کردند: از 28 خرداد سال جاری وارد یک حماسه شور انگیز همراه با  شعور و بصیرت فرهنگی می شویم و این یک فرصت بسیار مناسبی است.
 
وی خاطرنشان کرد: برای اقتدار نظام اسلامی  مخصوصا برای کسانی که نسبت به انقلاب اسلامی وفادارند از جمله جریان های مومنین و مومنات  و این حضور باعث حل مشکلات درون کشور در ابعاد مختلف می گردد.
 
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با بیان اینکه آنچه که روح و جوهره حکومت اسلامی و انقلاب اسلامی ما هست تحقق عملی احکام و فرامین الهی است، تصریح کرد: هر جا که این انقلاب حضور پر شور مردم را داشت با موفقیت های جدیدی مواجه شد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید