کد خبر : ۳۰,۰۵۹
۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ۱۸:۳۸
جلوگیری از خروج صیادان خارگی به علت نامساعد بودن شرایط جوی بوده است
خارگ نیوز: معاون اجتماعی فرماندهی مرزبانی استان بوشهر درباره تصویر منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی درخصوص جلوگیری از خروج صیادان جزیره خارگ توضیح داد.
به گزارش خارگ نیوز، حسین فرهمند معاون اجتماعی فرماندهی مرزبانی استان بوشهر با اشاره به تصویر منتشرشده درفضای مجازی مبنی بر جلوگیری از خروج صیادان خارگ بیان کرد: باتوجه به اعلام هواشناسی و وضعیت نامساعدجوی، طبق روال همیشگی برای حفظ جان صیادان از خروج شناورها جلوگیری و بعد از مساعدشدن وضعیت جوی و استعلام از هواشناسی اجازه فعالیت به این قشر زحمتکش داده شد.
 
او با محکوم کردن پخش این تصویر در فضای مجازی افزود: این تصویر به صورت گزینشی از سوی فردی با اهداف مغرضانه انتشار یافته و به حقیقت ماجرا که همان شرایط نامساعد دریا بوده اشاره‌ای نشده است.
 
معاون اجتماعی مرزبانی استان بوشهر با اشاره به تعامل مرزبانان و مرزنشینان در استان بوشهر افزود:وظیفه اصلی مرزبانان نیروی انتظامی استیفای حقوق مرزنشینان است.
 
فرهمند همچنین بر جانفشانی‌ و سلحشوری مرزبانان برای دفاع از مرز‌ها دربرابر هرگونه ناامنی تاکید کرد و ادامه داد: مرزبانی در این راه شهدای بسیاری را تقدیم کرده است.
 
او گفت: انگیزه دفاع از کشور بین مرزنشینان استان بالا است و در واقع مرزنشینان، مرزبانان واقعی کشور هستند.
 
معاون اجتماعی مرزبانی استان بوشهر بیان کرد: مرزبانان بااستعانت ازخداوند متعال در راستای تامین امنیت مرز‌ها، مردم و مرزنشینان ازهیچ کوششی دریغ نخواهند کرد و با هرگونه ناامنی درمرزها قاطعانه برخورد خواهند کرد.
باشگاه خبرنگاران جوان

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید