کد خبر : ۲۹,۹۱۲
۱۹ خرداد ۱۴۰۰ ۲۰:۱۹
حضور پرشور در انتخابات نمایش اقتدار ایران اسلامی است
خارگ نیوز: ایرانی گفت: حضور پرشور در انتخابات ۲۸ خرداد نمایش عزت و اقتدار ایران اسلامی است.
به گزارش خارگ نیوز، محمدتقی ایرانی رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر در جمع مسئولان ستاد‌های تبلیغاتی نامزد‌های ریاست جمهوری دراستان بوشهر بیان کرد: تشدید برنامه‌های رسانه‌ای دشمن برای مایوس کردن مردم از حضور در انتخابات بیانگر ترس و واهمه آنان از حضور حماسی ملت ایران در انتخابات ۲۸ خرداد است.
 
او ادامه داد: آمریکا، اسرائیل، برخی کشور‌های مرتجع منطقه و دیگر دشمنان و معاندان نظام اسلامی ایران هماهنگ و در یک جبهه برای ناامید کردن مردم از حضور در انتخابات ۲۸ خرداد از مدت‌ها قبل برنامه‌ریزی کرده‌اند.
 
رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر عنوان کرد: انتخابات نقش مهم و تعیین کننده‌ای در جامعه و مردم سالاری دینی دارد که با حضور حداکثری محقق می‌شود.
 
ایرانی گفت: شیوه‌نامه‌های بهداشتی به عنوان مهمترین خواسته ستاد انتخابات باید با دقت رعایت شود.
 
او تاکید کرد: هرچند تامین امنیت پایدار در مقابل شرارت‌ها و بی نظمی‌ها وظیفه همیشگی و مستمر مسئولان است، اما با توجه به اینکه در این شرایط حساس دشمن به دنبال ایجاد ناامنی در جامعه است، تمهیدات لازم برای تامین امنیت انتخابات به عنوان یک اولویت مورد توجه جدی مسئولان قرار دارد.
 
رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر حضور پرشور در انتخابات ۲۸ خرداد را نمایش عزت و اقتدار ایران اسلامی عنوان کرد و افزود: استان بوشهر با وجود فرهنگ سیاسی بالای مردم همواره در عرصه‌های انتخابات کارنامه درخشانی داشته است و امیدواریم با مشارکت حداکثری در انتخابات ۲۸ خرداد بار دیگر این مهم در استان تکرار شود.
 
ایرانی فرمانداران و رئیس هیات اجرایی شهرستان‌ها را مسئول امنیت انتخابات دانست و بیان کرد: ستاد‌های انتخاباتی باید همکاری و هماهنگی لازم را با فرمانداران در زمینه برنامه‌ها و تجمع‌‌ها در شهرستان‌ها داشته باشند.
 
او عوامل اجرایی انتخابات ۲۸ خرداد در استان بوشهر را ۲۵ هزار نفر اعلام کرد و افزود: ۸۵۰ شعبه اخذ رأی برای انتخابات ریاست جمهوری و ۹۰۵ شعبه اخذ رأی برای انتخابات شورا‌های شهر و روستا در نظر گرفته شده‌است که افزایش بیش از ۷.۵ درصدی در مقایسه با انتخابات گذشته دارد.
 
رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر تعداد واجدان شرایط رأی در این دوره از انتخابات در استان را ۷۹۷ هزار و ۹۵۱ نفر برشمرد و ادامه داد: از این شمار ۵۳ درصد را مردان و ۴۷ درصد را بانوان تشکیل می‌دهند و بیش از ۱۸ هزار نفر برای نخستین بار می‌توانند در انتخابات شرکت کنند.
 
انتخابات ششمین دوره شورا‌های اسلامی شهر، روستا و عشایر همزمان با سیزدهمین دوره ریاست جمهوری،  جمعه ۲۸ خرداد برگزار می‌شود.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید