کد خبر : ۲۹,۵۴۶
۱۲ خرداد ۱۴۰۰ ۱۶:۳۷
خارگی ها خطاب به نامزدهای شورا: بلندپروازی ممنوع
خارگ نیوز: نامزدهای ورود به پاستور یک هفته است که گرم تبلیغاتند و میزان زیادی از شور انتخاباتی و ذهن ملت کنشگر را به خود مشغول داشته است اما درسطحی خرد مدیریت کارا و توسعه این جزیره در گرو برگه‌های رایی است که نامزدها باید بدور از وعده ها وبلندپروازی نظر مردم برای ریختن به صندوق جلب کنند.
به گزارش خارگ نیوز، اینکه برگه‌های رای برای کدام نامزد پر می‌شود و کرسی‌های شورایی به چه کسانی سپرده می‌شود، بسته به این است که مردم خواسته‌های خود و رفع کاستی‌های خارگ را در کدام برنامه تبلیغاتی بیابند.
 
امروز مردمِ خسته از وعده‌ها کمتر گوش شنوایی برای شنیدن آرزوهای خود در قالب شعارگونه‌هایی با فعل "حل می‌شود" یا "بهبود می‌یابد" از زبان نامزدهایی دارند که بنا است تا ۱۹ خردادماه معرفی شوند.
 
 
قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور به روشنی اختیارات و هم وظایف شوراهای اسلامی شهر و روستا را بیان کرده است و این به معنا بی معنا بودن شعارهای نامزدهایی است که پا از اختیارات قانونی این منصب فراتر می‌گذارند و "کشکول‌ آرزوها"یی را پیش روی مردم می‌گشایند.
 
مردم کاستی‌ها، نقیصه‌ها و نیازهای شهر و دیارشان را به خوبی می‌شناسند اما امروز هوشیارتر و به قوانین آگاه‌ترشده‌اند و این یعنی بیان "کاستی‌ها و نیازها رفع می‌شود" آنها را اقناع نمی‌کند. بنابراین نخستین بایدِ برنامه‌های انتخاباتی نامزدها از همین‌جا شکل می‌گیرد.
 
نامزدهای انتخاباتی که به زودی بخشی از مدیریت شورای شهر خارگ را به عهده می‌گیرند نباید به بیان کاستی‌ها و نیازهایی بسنده کنند که همگان می‌دانند، بلکه لازم است راه حلی عملی و اجرایی ارائه کنند که اعتمادها را جلب و امیدها را به بهبود زنده کند.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید