کد خبر : ۲۹,۴۹۵
۱۱ خرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۳۲
۷۲ هزار دقیقه برنامه‌سازی صدا و سیمای مرکز بوشهر برای انتخابات
خارگ نیوز: مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر گفت: عملیات رسانه‌ای انتخاباتی این مرکز با ۷۲ هزار دقیقه برنامه در حال اجرا است.
به گزارش خارگ نیوز، سیدحسین ناظر مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر در همایش مجازی ستاد انتخابات مراکز استان‌های رسانه ملی بیان کرد: ۴۰ هزار دقیقه برنامه انتخاباتی در رادیو و رادیو نما، ۳۰ هزار دقیقه در تلویزیون و سامانه زیرنویس و ۲ هزار دقیقه در خبر و فضای مجازی و درگستره استانی، ملی و فراملی پخش می‌شود.
 
او با اشاره به آماده سازی زیرساخت‌های فنی افزود: روند برگزاری انتخابات هم از ۳۰ نقطه استان بوشهر به صورت زنده و همزمان از چهار قاب تصویری از شبکه استانی و برخی نیز از شبکه بین‌المللی خبر و سایر شبکه‌های سراسری پخش خواهد شد.
 
مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر، تولید موسیقی حماسی انتخاباتی و ده‌ها اثر موسیقی تصویر را از دیگر برنامه‌های هنرمندان بوشهری نام برد و ادامه داد: قطعه موسیقی «درگاه خورشید» با نوازندگی اکبر ابراهیمی، مسئول دفتر شعر و موسیقی این مرکز و خوانندگی ساسان نوذری، در ارزیابی دفتر شورای موسیقی رسانه ملی رتبه ممتاز و پروانه پخش از شبکه‌های سراسری را دریافت کرد.
 
در همایش مجازی ستاد انتخابات مراکز استان‌های رسانه ملی بر برنامه سازی با محوریت امیدآفرینی و انعکاس خدمات نظام جمهوری اسلامی، رعایت اخلاق انتخاباتی و رعایت بی‌طرفی و عدالت رسانه‌ای و حضور پرشور مردم در انتخابات تاکید شد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید